Новини

КОМПАНІЯ «АЛЬФАФІЛЬТР» — ВАШ ЕКСПЕРТ З ОЧИЩЕННЯ ВОДИ


КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Щодня ми підвищуємо свої професійні навички та покращуємо сервіс для наших клієнтів. Ми дбаємо про якість послуг, що надаються і тому наші співробітники регулярно проходять тренінги як всередині компанії, так і в Академії Водопідготовки «WaterNet» і Всесвітньої Асоціації Водопідготовки WQA.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ

Альфафільтр є сертифікованим дилером і сервісним центром компанії «Екософт» в місті Харкові з 2015 року. Це дає нам можливість поставляти клієнтам оригінальну продукцію прямо з заводу-виробника.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ВОДИ

Процес підбору обладнання для вирішення конкретних завдань, які перед нами ставлять наші клієнти, здійснюється таким чином, щоб в подальшому ми могли дати гарантію на якість очищеної води, а не просто встановити фільтр «для галочки».

Саме індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам повною мірою зануритися в рішення поставленої задачі та виконати її на всі 100%. Після чого ми даємо гарантію на якість очищеної нами води.

НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР

З 2012 наша компанія професійно займається водопідготовкою для різних сфер бізнесу та промисловості. За цей час нашими клієнтами встигли стати малі та середні виробництва, сільськогосподарські та аграрні компанії, котельні, школи, кафе, ресторани та готелі. Ми використовуємо весь наш професіоналізм і багаторічний досвід, щоб виконувати поставлені завдання в строк.

ВАШ ОСОБИСТИЙ ЕКСПЕРТ

Крім очищення води для потреб виробництва та HoReCa, наша компанія успішно реалізує проекти з очищення як питної, так і побутової води в приватних будинках, котеджах, таунхаусах, квартирах і великих житлових комплексах. Ми вважаємо, що фахівець з очищення води — це як ваш сімейний лікар, який знаючи симптоми вашої води, підбере правильне рішення, щоб зробити її максимально чистою, та безпечною для вашого здоров’я.
Лідери ринку Новини України