СУЧАСНІ МЕТОДИ ВОДОПІДГОТОВКИ ДЛЯ МАЛИХ ВОДОКАНАЛІВ


СУЧАСНІ МЕТОДИ ВОДОПІДГОТОВКИ ДЛЯ МАЛИХ ВОДОКАНАЛІВ

ОНЛАЙН КУРС ДЛЯ ФАХІВЦІВ ГРОМАД ТА ВОДОКАНАЛІВ
«СУЧАСНІ МЕТОДИ ВОДОПІДГОТОВКИ ДЛЯ МАЛИХ ВОДОКАНАЛІВ»

ГО «Всеукраїнське водне товариство WaterNet» спільно з Центром сучасних водних технологій КПІ ім. Ігоря Сікорського оголошує набір слухачів на навчальний онлайн курс «Сучасні методи водопідготовки для малих водоканалів».
«Сучасні методи водопідготовки для малих водоканалів» є спеціалізованим курсом, який представляє слухачам актуальну інформацію та її прикладну спрямованість щодо сучасних тенденцій та закономірностей технологічних процесів і роботи технологічних схем в галузі водопідготовки на малих водоканалах та в громадах. Слухачі ознайомляться з основними проблемами та вимогами до якості питної води в Україні, традиційними методами водопідготовки (механічні, сорбційні, мембранні, знезараження води), сучасними рішеннями водопідготовки в умовах надзвичайних ситуацій та методами очищення стічних вод, розглянуть основні технологічні процеси підготовки води на прикладі реалізованих проєктів в Україні та закордоном. 

Навчальний курс розроблений за участі вітчизняних і закордонних науковців-практиків та провідних фахівці Ecosoft, що мають досвід практичної роботи з сучасним водоочисним обладнанням.

Лектори курсу:

  Косогіна Ірина Володимирівна, к.т.н. доцент кафедри технології неорганічних речовин, водоочищення та загальної хімічної технології хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського, заступник Керівника Центру сучасних водних технологій з навчальної роботи
  Василюк Сергій Леонідович, к.х.н., заступник керівника Центру сучасних водних технологій з дослідницької та випробувальної роботи хіміко-технологічний факультет КПІ ім. Ігоря Сікорського
  Андрусишина Ірина Миколаївна, д.б.н., керівник випробувального центру та завідувач сектору з вивчення мікроелементозів ДУ «Інститут медицини праці імені Ю.І. Кундієва НАМН України»
  Кошелєв Станіслав, менеджер з промислової водопідготовки ТОВ «НВО Екософт», сертифікований фахівець WQA 
  Стендер Павло Вадимович, головний інженер ТОВ «НВО «Екософт», сертифікований фахівець WQA
  Бурлакова Валерія, комерційний директор DuPont Water Solutions у країнах Західної Європи

03

квітня

Показники якості питної води. Контроль та
сертифікація

Лекція 1. Сергій ВАСИЛЮК

05

квітня

Токсичність компонентів, що забруднюють воду

Лекція 2. Ірина АНДРУСИШИНА

10

квітня

Сучасні методи механічної очистки води

Лекція 3. Сергій ВАСИЛЮК

12

квітня

Сорбційні матеріали, методи та технології

Лекція 4. Ірина КОСОГІНА

17

квітня

Мембранні методи водопідготовки

Лекція 5. Сергій ВАСИЛЮК