ГО ВУВТ WaterNet оголошує про початок прийому робіт на конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз 2023» (ВЮВП)

ГО ВУВТ WaterNet оголошує про початок прийому робіт на конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз 2023» (ВЮВП)

Шановни колеги, тримаймося и працюємо на перемогу!

ГО ВУВТ WaterNet оголошує про початок прийому робіт на конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз 2023» (ВЮВП) - національний етап Міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize»!

Національний фінал конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз 2023» буде проходити в квітні 2023 року в онлайн форматі (точні дати будуть повідомлені пізніше). Переможець конкурсу буде представляти Україну на міжнародному фіналі конкурсу «Stockholm Junior Water Prize», який пройде 20-24 серпня 2023 року.

ВЮВП відкритий для всіх проєктів, які торкаються водної тематики та покликаний об'єднати інтелектуальні та творчі здібності молоді задля вирішення проблем раціонального використання водних ресурсів, забезпечення суспільства якісною питною водою, мінімізацією водоспоживання у всіх галузях народного господарства.

У конкурсі можуть брати участь учні середніх шкіл , лицеев, коллегий (окрим высших навчальных закладов ІІІ-ІV уровня акредитации) — молод від від 15 до 20 років. Основні критерии визначення переможця – глубина досліджень, новизна прийнятого інноваційно-технічного рішення и самостійність вконання.

ВЮВП відкритий для всіх проєктів, які торкаються водної тематики та покликаний об’єднати інтелектуальні та творчі здібності молоді задля вирішення проблем раціонального використання водних ресурсів, забезпечення суспільства якісною питною водою, мінімізацією водоспоживання у всіх галузях народного господарства.

У конкурсі можуть брати участь учні середніх шкіл, ліцеїв, коледжів (окрім вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації) — молодь віком від 15 до 20 років. Основні критерії визначення переможця – глибина досліджень, новизна прийнятого інноваційно-технічного рішення та самостійність виконання.

Для участі у конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз 2023» апліканту необхідно заповнити заявку на сайті  та надіслати проєкт в електронному вигляді не пізніше 01 березня 2023 року.

Пакет документів та порядок оформлення конкурсних проєктів можна знайти в Положенні про Конкурс (http://surl.li/efflp).

Просимо Вас сприяти поширенню інформації про конкурс серед навчальних закладів та залучити якомога більше молоді.

Детальніше: http://surl.li/efflv