Статті резюме

АНАЛІЗ ВОДИ: НАВІЩО, ДЕ, КОЛИ?

Як часто ви проходите комплексне медичне обстеження (чек-ап) і здаєте кров на аналіз? При уважному ставленні до свого здоров’я ці процедуру рекомендовано робити принаймні двічі на рік. Ми зацікавлені в тому, щоб своєчасно виявити проблеми і за допомогою лікаря оперативно їх вирішити.

Вода є своєрідною кров’ю нашого повсякденного життя – вона забезпечує життєдіяльність нашого організму і обумовлює функціонування багатьох побутових процесів. Якісна вода – якісне життя.

Так само, як і організм людини навесні потерпає від авітамінозу, а восени потребує підготовки до зимового періоду, так і стан води має сезонні коливання, спричинені весняними паводками і потраплянням в грунтові води талого снігу з усіма відповідними домішками, а влітку– результатами агротехнологічних процесів і цвітіння води.

Комфорт і безпека в домі також залежать від якості води: являючись основною складовою побутових процесів, як то системи опалення, прання, миття посуду, санітарних і гігієнічних процедур, вода може сприяти енергоефективності і енергозбереженню або навпаки - спричиняти додаткові витрати на ремонт і сервісне обслуговування побутового обладнання.

Всім відомо, що вода в Україні не відповідає вимогам щодо показників якості і потребує додаткової очистки. ГО «ВУВТ «WaterNet» вже понад 10 років об’єднує спеціалістів з водопідготовки, які є свого роду «лікарями» водних проблем і для правильної «постановки діагнозу» з подальшим визначенням «курсу лікування» - підбором відповідної системи водоочистки – потребують аналіз води.

Тому регулярний чек-ап води має стати обов’язковою складовою щорічного «техогляду» як власного здоров’я так і побутових систем.

Ми підготували відповіді на найпоширеніші питання про аналіз води та нагадали, яким чином вода невідповідної якості впливає на здоров’я і побут людини:

1. Хто може робити достовірний аналіз води в Україні?
2. Як правильно набрати воду, щоб зробити хімічний аналіз води?
3. Яким документом в Україні регламентуються показники якості питної води?
4. Карта якості води: що показує незалежний моніторинг?
5. Яка середня вартість аналізу води?
6. Як вода з нестандартними показниками якості впливає на здоров’я людини?
7. Бутильована вода – альтернатива чи небезпека?
8. Яким чином якість води впливає на ваш побут?