Статті резюме

Майбутнє води - це повторне використання стічних вод

Багато антиутопічних фантастичних творів зображують майбутнє, в якому водопостачання буде забезпечене переробленими людськими відходами. Френк Герберт у своєму романі «Дюна» 1965 року зробив припущення, яке тепер може постати як довгоочікуваний блокбастер осені 2021 року – люди, які населяють зневоднену планету без дощу, повинні носити «стілсьюти» - еластичну другу шкіру, яка вловлює піт, сечу і фекалії та переробляє їх у питну воду.

Елементи такого майбутнього поступово стають реальністю. Нещодавно Каліфорнія постраждала від тривалого посушливого періоду, тому комунальні підприємства звернули увагу на методи повторного використання стічних вод з метою задоволення потреб усіх громадян штату у воді.

Фактично, деякі райони на півдні каліфорнії вже багато років використовують перероблені стічні води завдяки проекту, який реалізовано в окрузі Оріндж. Губернатор Гевін Ньюсом оголосив про пакет заходів для боротьби з посухою, вартість яких становить 5,1 мільярда доларів. Федеральний уряд має приділяти увагу інфраструктурі підприємств із переробки стічних вод, так як зараз відбувається збільшення кількості штатів, у яких існують проблеми з водопостачанням, включаючи Техас і Флориду.

Передплатіть, щоб прочитати повну новину