Статті

Компанія Ecosoft серед лідерів ринку цифрової трансформації

Редакція AIN.UA спільно з Microsoft Ukraine зібрала 20 історій про те, як найуспішніші компанії в Україні завдяки цифровій трансформації стали більш стійкими до змін на ринку, гнучкішими, ефективнішими і прибутковішими. У цей список увійшли такі компанії: Ecosoft (єдина компанія, яка представлена у галузі водопідготовки), Укренерго, МАУ, Ощадбанк, Toyota, Eldorado та інші.

Сучасні компанії розуміють, наскільки важливо переосмислювати бізнес-процеси і трансформуватися, щоб зберегти лідерство на ринку. Організації, яким це вдається, об'єднує одне — стійкість до змін, що дозволяє підтримувати життєдіяльність і розвиватися, швидко адаптуючись до змін.

Стійкість компанії багато в чому залежить від того, наскільки ефективні технології вона використовує, наскільки вони зручні, гнучкі, надійні та здатні до масштабування — пошук і впровадження таких рішень і є головним завданням цифрової трансформації.

Ключову роль відіграє те, наскільки продуманими і адаптованими під потреби компанії будуть оновлення, чи вдасться знайти для цього кваліфікованих фахівців, чи будуть співробітники компанії розуміти, що з цим робити далі. Саме тому Microsoft приділяє так багато уваги розвитку партнерської екосистеми — до неї входить понад 1200 українських IT-компаній, які допомагають впроваджувати технології та розробляють унікальні інноваційні рішення на базі Microsoft, модернізуючи бізнес клієнтів.

Microsoft проводить багато курсів, сертифікацій і тренінгів для партнерів про передові технології та світові практики роботи з ними. Все це дозволяє драйвити цифрову трансформацію бізнесу і IT-індустрії, роблячи українські компанії більш конкурентними на міжнародному ринку.

Більш детальніше про кожну компанію: https://cutt.ly/7c25wUM