Статті

Об’єднання наукового та промислового потенціалу для інновацій з метою забезпечення водної стійкості

Проблеми, що виникають із доступом до прісної води призводять до економічних та гуманітарних катастроф. Нещодавні дослідження демонструють, що кількість населення, яка зіштовхнулося із екстремальною засухою, постійно збільшується.

Очищення води за допомогою енргоефективних мембранних технологій є найбільш оптимальним підходом для подолання водної кризи. Щоб швидко впроваджувати інновації необхідно за допомогою практичних досліджень розробляти нові матеріали та вдосконалювати існуючи продукти, тому, дослідження мембран, які проводяться в рамках академічно-промислового партнерства є дуже важливими для забезпечення водної стійкості. За досить короткий період за рахунок інноваційних розробок вдалося значно заощадити енергетичні та витратні ресурси. Так наприклад, нещодавні відкриття дозволили вимірювати зміну щільності мембранних елементів, а за допомогою комп'ютерного моделювання потоку рідини було сформоване розуміння того, як зміну щільності можна використовувати для покращення проникності мембран.

Для збільшення кількості інновацій у водній галузі, на державному рівні необхідно залучати інвестиції в академічні дослідження і підтримувати співпрацю науки з промисловістю.

За даними: https://cutt.ly/HvF8GfB