Зустріч литовських і українських підприємців на Херсонщині

14 червня 2019 р.
 

На Херсонщині зустрічали литовських підприємців та науковців. Гості з прибалтійської країни взяли участь у семінарі «Зміцнення партнерства з бізнесом для досягнення цілей сталого розвитку ООН». Захід організовано «Openeurope» за сприяння Української спілки промисловців і підприємців та інших партнерів. Перша частина заходу відбулася у стінах Херсонської обласної державної адміністрації, куди запросили провідних підприємців області. 

Від литовської делегації слово взяли декілька спікерів, зокрема, президент торгово-промислової палати м. Вільнюс, генеральний директор ЗАО «Трайденіс» Сигітас Леонавічус. З-поміж іншого він зазначив, що Литва має 30-річний досвід будівництва локальних очисних споруд всіх видів і є першопрохідцем  Європі в цьому питанні.

Друга частина семінару відбулася в Херсонському державному аграрному університеті: презентації екологічних проектів, наукові дискусії. Доктор сільськогосподарських наук, професор, завідуючий кафедрою екології  та стійкого розвитку ХДАУ Віталій Пічура доповів про екологічні проблеми нижнього Дніпра та прибережної акваторії Чорного моря в межах Херсонщини. Вирішити низку екологічних проблем допоможе співробітництво з європейськими партнерами, які готові надати фінансовий ресурс — зазначив Сигітас Леонавічус.

За даними: https://newday.kherson.ua

Коментарі

Дивись також
 
Популярні