Аква-Терм Київ 2019

31 травня 2019 р.
 

З 14 по 17 травня в МВЦ столиці відбулася 21-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів - Аква-Терм Київ 2019.

Нагадаємо, що Акватерм Київ є найбільшим майданчиком HVAC- індустрії для всієї Східної Європи. У виставці беруть участь не тільки провідні компанії галузі України, а й безліч зарубіжних компаній. Особливо порадувала наявність величезної кількості стендів компаній, які пов'язані з галуззю водоочистки і водопідготовчих технологій.

Тематика проведених заходів базувалася на основних викликах, які диктують необхідність впровадження ефективних і ресурсозберігаючих технологій в ЖКГ і промисловості України.

WaterNet також представив свій стенд на виставці. За час виставки наш стенд відвідали близько 200 чоловік, більшість з яких були зацікавлені в проблемах сучасної водопідготовки, а також в технологіях водоочищення і мали бажання вивчити детальніше дану тематику. Не може не радувати той факт, що люди залишаються не байдужі до проблем води та екології в цілому. Хотілося б відзначити, що значна кількість компаній, які працюють в водній галузі, проявили бажання співпрацювати з громадською організацією WaterNet.

На виставці були представлені кілька салонів, одним з яких був спеціалізований салон «Фільтри і технології очищення води». Серед учасників салону такі компанії як: Екософт, БВТ Україна, Акватрол Україна, Nerex, Майстерня Води, Kuntze, Антріс, Юнілос-Україна, Осмос-Комплект, Валюфтек, Діфрано Юніон, H2O System, Ивик Формула Води, Аріста, Общемашконтракт, Кийремпобут, ДП Смоли, Аквакут, Концерн Трейдинг, ЛОТ 2000.

В рамках виставки традиційно WaterNet провів сертифікований іспит WQA (програма міжнародної сертифікації фахівців з водопідготовки), а також засідання членів правління організації.

Відповідно до більшості відгуків учасників і відвідувачів Акватерм Київ 2019 - виставка мала грандіозний успіх серед профільних фахівців, і всі вже з нетерпінням чекають нові можливості для розвитку бізнесу від майбутньої виставки Акатерм Київ 2020!

Коментарі

Дивись також
 
Популярні