Сумчан закликають встановлювати лічильники теплової енергії та водопостачання

22 жовтня 2018 р.
 

Чинний Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» визначає, що в серпні 2019 року всі житлові приміщення повинні бути обладнані вузлами комерційного обліку теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання.

Заступник директора Дирекції «Котельня Північного промвузла» Ірина Рибальченко помітила, що сумчани повинні зрозуміти, що даний Закон зобов'язав встановити такі вузли комерційного обліку. Відповідно до Закону, оператори зовнішніх інженерних мереж зобов'язані обладнати всі житлові будинки відповідними лічильниками в певні терміни. Зокрема, теплової енергії, гарячої та питної води для нежитлових будівель - до серпня 2018 (майже 100% вже встановили), а житлових будинків - до серпня 2019 року. Однак поки у городян є вибір: встановити такі лічильники самостійно або це зробить оператор зовнішніх інженерних мереж, тобто постачальник комунальних послуг. За її словами, вартість комплексу робіт, якщо їх буде виконувати оператор зовнішніх інженерних мереж, буде в 1,5-2 рази більше.

Також було акцентовано увагу, що ті лічильники теплової енергії, які зараз встановлені, але не обладнані засобом дистанційної передачі даних, будуть доукомплектовуватись і витрати також будуть закладені у вартість обслуговування такого лічильника.

За даними: http://vodokanal.sumy.ua

Коментарі

Дивись також
 
Популярні