Визначено ТОП-25 лідерів світової водної індустрії

14 січня 2015 р.
 

Престижне міжнародне видання Water & Wastewater International (WWi Magazine) опублікувало результати щорічного голосування, яке проводиться з метою визначення найвпливовіших людей водної індустрії.

WWi Magazine - англомовне інтернет-видання, яке всебічно висвітлює технології очищення води: від прісної до стічної і зливової. Журнал був заснований в 1910 році. На сьогодні у WWi Magazine більше 24 тис. передплатників.

Останні 5 років видання проводить щорічне онлайн-голосування, в результаті якого визначають ТОП-25 найвпливовіших людей водної індустрії. Цього року переможцем став Нел Палмер, генеральний директор Центру передового досвіду в опрісненні вод Австралії (National Centre of Excellence in Desalination, NCED). Нел Палмер понад 40 років займається різними проектами у водній індустрії, і тільки за останні 5 років існування NCED вів більше 60 проектів з будівництва або модернізації заводів знесолення води.

Крім того, в ТОП-25 потрапили: професор Асіт Бісфас - засновник одного з найбільших міжнародних центрів управління водними ресурсами, розташованого в Індії. За час своєї водної кар'єри Асіт Бісфас був старшим радником з питань водного менеджменту 19-ти урядів і написав більше 80 книг, які перекладені на 37 мов світу.

Доктор Аділ Бушнак (6-е місце) - генеральний директор Bushnak Group (Саудівська Аравія) і засновник Міжнародної Асоціації Опріснення (International Desalination Association, IDA). Зіграв одну з ключових ролей у становленні Саудівської Аравії як держави з найбільшими і розвиненими технологіями опріснення.

Міріам Балабан (7-е місце) займає посаду генерального секретаря Європейського опріснювального Товариства (European Desalination Society, EDS) останні 40 років - власне, з перших днів його заснування - і встигла опублікувати за цей час понад 9 тис. матеріалів, присвячених знесоленню води.

Ліза Хенторн (10-е місце) - головний технічний директор водних стандартів США (Water Standard, US), має більше 25 років досвіду в водної індустрії і була обрана першим керівником-жінкою Міжнародної Асоціації Опріснення в 2007-2009 рр.

Також до ТОП-25 потрапили Олівія Лам, головний виконавчий директор Hyfux Ltd (Сінгапур), доктор Андрій Бенедек - виконавчий директор Anaergia (Угорщина), який виграв в 2003 році Stockholm Water Industry Award, Казуо Ямамато - професор Токійського Університету, який у 2008 році винайшов і представив світу занурювальний мембранний біореактор, і багато інших не менше важливих та цікавих представники міжнародної водної індустрії.

За даними: www.waterworld.com.

Коментарі

Дивись також
 
Популярні