Моніторинг поверхневих вод у форматі відкритих даних

7 червня 2018 р.
 

Державне агентство водних ресурсів України оприлюднило інформацію стосовно моніторингу поверхневих вод у форматі відкритих даних. Публічна інформація з’явилася на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних data.gov.ua. Над цим завданням працювали фахівці Державного агентства з питань електронного урядування та проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах»/TAPAS.

Дані моніторингу за 2008-2018 роки можна знайти за посиланням: http://data.gov.ua/passport/e202bd1f-71b0-48b2-87e7-7e4fb1d7e2d5

 «У 2017 році Державне агентство водних ресурсів запровадило систему моніторингу водних ресурсів країни. Можливості сучасної системи моніторингу та екологічної оцінки водних ресурсів дозволять підвищити прозорість діяльності Агентства та зробити зрозумілим процес прийняття управлінських рішень у галузі водних ресурсів України», - переконана Ірина Овчаренко, голова Державного агентства водних ресурсів України.

Катерина Оніліогву, керівник напряму відкритих даних проекту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» / TAPAS: «Відкриті дані моніторингу води належать до ТОП-15 пріоритетних суспільно-важливих наборів даних, визначених найавторитетнішими рейтингами у сфері відкритих даних Open Data Barometer та Global Open Data Index. Наступний крок – створення зручних інструментів аналітики цих даних, а також проведення хакатонів і тренінгів, щоб навчити організації розробляти на їх основі IT-продукти та рішення».

За даними: http://texty.org.ua/pg/news/hohobi/read/85483/Vidkryti_dani_pro_jakist_vody_v_Ukrajini?a_offset=

Коментарі

Дивись також
 
Популярні