«Безцінна» вода

2 березня 2017 р.
 

У світі існує величезна кількість різноманітної мінеральної, цілющої, і просто питної води. Недарма слова вода і життя - вважаються синонімами. Існують дешевші види вод, є і більш дорогі торгові бренди. Але існує мінеральна вода яка за ціною і оригінальністю стоїть на кілька порядків вище всіх відомих вод. Розглянемо незвичайний ТОП 5 мінеральних вод.

5 місце– Veen

Останнє місце в п'ятірці найдорожчих вод займає вода під назвою Veen, яка розливається в ексклюзивні пляшки, дизайн яких отримав безліч премій.

Видобувають воду Veen у відомій нам з казок Лапландії (Фінляндія).

  Марка Veen була створена в 2006 році, а її назва в перекладі з фінського означає «Мати води». Вартість вода Veen становить $ 26 за 0,75 л.

 

 

4 місце - Kona Nigari

 

Підприємці з Гавайських островів пропонують спробувати на смак морську воду. Розлита в невиразні зелені пляшечки вода Kona Nigari видобувається на глибині 278 метрів прямо у відкритому морі.

Пройшовши кілька стадій очищення, вона все одно має злегка солонуватий присмак, за що її дуже цінують справжні гурмани.

Вода під назвою Kona Nigari продається за ціною $ 33,5 за пляшку 0,06 л.

 

 

3 місце - 10 thousand BC

Воду 10 thousand BC добувають з канадського льодовика, розташованого в 200 милях від Ванкувера в заповіднику, в екологічно чистому місці, віддаленому від джерел забруднення. На багато кілометрів навколо цього місця немає життя. Льодовик безлюдний і доступний тільки з боку океану.

Напій преміум-класу не випадково отримав назву 10 thousand BC, адже до того, як бути розлитим по пляшках, він знаходився в стані льоду більше 10 000 років. Коштує 10 Thousand BC близько $ 49 за 0,75 л.

 

2 місце - Bling H2O

 

Воду Bling H2O добувають з мінеральних джерел штату Теннесі, потім розливають по пляшках з матового скла і прикрашають кристалами Swarowski. Ціна варіюється в залежності від кількості кристалів - від $ 40 до $ 70 за пляшку 0,75 л.

 

 

 

1 місце - Acqua di Cristallo Tributo a Modigliani

Найдорожча вода - це «Acqua di CristalloTributo a Modigliani» (Данина Модільяні). Вона була названа на честь відомого італійського художника Амедео Модільяні. Пляшка для води зроблена з 25-каратного золота, а її дизайн заснований на роботах Модільяні. Що стосується вмісту, то це суміш мінеральної води з джерел у Франції, островів Фіджі і льодовиків Ісландії. Для особливого смаку в неї додано 5 мг 23-каратного золота. Коштує ця незвичайна за складом і оформленням вода $ 60000 за 1,25 літрову пляшку.

 

 

 

 

 

 

За даними: http://luxlux.net

Коментарі

Дивись також
 
Популярні