Высоконірна ГЕС в Графстві Камрія (Англія)

29 листопада 2016 р.
 

Завершується будівництво Камбрійской високонапірної гідроелектростанції на гірських схилах водосховища Thirimere Планується, що ГЕС зможе виробляти достатню кількість енергії для забезпечення харчування 700 будинків.

Компанія Ellergreen Hydro займається будівництвом гідроелектростанцій в Камбрії останні п'ять років. Зі слів Адама Кропера, представника компанії, цей проект один з найскладніших технічно через наявність на місці будівництва надзвичайно крутих схилів. Вони змушені були користуватися вертольотами на багатьох етапах будівництва.

Разом з тим, наявність крутих схилів ідеально підходить для вироблення електроенергії, оскільки можливо досягти високого тиску води в потоці для приведення в дію турбіни. Робітники вже приступили до відновлення ландшафту після будівельних робіт.

В результаті буде запущена система, в якій вода використовується двічі: спочатку вона направляється в трубу на вершині гори і використовується для вироблення електроенергії, а потім потрапляє у водосховище і після очищення - в будинки споживачів.

За даними: wwtonline.co.uk

 

Коментарі

Дивись також
 
Популярні