Підтримаємо нашого молодого винахідника на Міжнародному конкурсі інновацій «GIST Tech-I 2016» в США

22 квітня 2016 р.
 

УВО «WaterNet» в 2014 році відкрив молодого талановитого українського винахідника Михайла Литовченко, який став переможцем конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз» - національного етапу міжнародного конкурсу водних проектів «Stockholm Junior Water Prize» і успішно представив Україну на конкурсі в Стокгольмі з роботою "Автономна опріснювальна установка, що працює за допомогою енергії хвиль".

Після успішного дебюту Михайло зайняв третє місце на Міжнародному конкурсі науково-технічної творчості «Intel ISEF 2014», який проходив в США; завоював нагороду на Міжнародній олімпіаді проектів по навколишньому середовищу і стійкому розвитку «INESPO» в Нідерландах і отримав золоту медаль на Міжнародному проекті зі сталого розвитку світу «I-SWEEEP» в США.

На даний момент Михайло є учасником Міжнародного конкурсу інновацій «GIST Tech-I 2016» в США. Його проект під назвою «Модульні хвилеломи-електростанції» вийшов в півфінал конкурсу, а для виходу в фінал йому необхідно набрати певну кількість голосів інтернет - користувачів.

Ми дуже пишаємося нашим молодим винахідником і закликаємо вас підтримати проект Михайла Литовченко. Для цього необхідно:

- Пройти реєстрацію на сторінці конкурсу;

- Перейти за посиланням і проголосувати за Михайла Литовченко (Mykhailo Lytovchenko);

- У віконці, що відкриється, проголосувати за Україну.

Віддати голос за проект можна до 1 травня 2016 року. Можливість повторного голосування з'являється кожні 24 години.

Зараз Михайлу необхідний кожен Ваш голос, підтримайте українського учасника та Україну на шляху до перемоги і міжнародного визнання!

Коментарі

Дивись також
 
Популярні