"Всеукраїнський юнацький водний приз - 2016" вітає фіналістів!

6 квітня 2016 р.
 

6 квітня о 12:30 в Залі засідань Вченої Ради НТУУ "КПІ" відбудеться урочисте нагородження переможців Всеукраїнського юнацького водного призу, що є національним етапом міжнародного конкурсу «Стокгольмський юнацький водний приз».

Стокгольмський юнацький водний приз з 1997 р. щорічно проводить Stockholm International Water Institute (Стокгольмський міжнародний водний інститут). Патронує конкурс Її Королівська Високість Принцеса Швеції Вікторія. В Україні конкурс проходить з 2003 року та залучив понад 1 500 дослідницьких проектів, присвячених водним питанням.

До національного фіналу ВЮВП 2016, що цього року проходить 4-7 квітня в НТУУ "КПІ" під гаслом «Вода для розвитку», авторитетне журі з 3 докторів та 4 кандидатів наук відібрало 56 найкращих робіт з усієї України, присвячених науково-технічним та соціальним аспектам водокористування.

У роботах молодь намагається вирішити найнагальніші проблеми - забезпечення суспільства якісною питною водою, мінімізація водоспоживання у всіх галузях народного господарства, збереження та поліпшення якості води, керування водними ресурсами, їх захисту тощо. Роботи молодих науковців окрім дослідної та результативної частини, містять технічні розв’язки проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів.

Переможця національного етапу конкурсу журі визначить за результатами двох етапів захисту дослідницьких проектів. Під час постерної сесії всі учасники фіналу представлять свої роботи в атмосфері експонатів великої зали державного політехнічного музею при НТУУ «КПІ». Серед десятка кращих робіт, які отримають відзнаки від Міністерства екології та природних ресурсів, за результатами фінальної сесії захисту, журі визначить головного переможця.

Переможець конкурсу одержить головну нагороду – кришталеву краплю та право представити свій проект на міжнародному фіналі у Стокгольмі (23-28 серпня), а також цінні подарунки від спонсорів – компаній Dow Chemical, Екософт, Київводоканалу. Головну нагороду вручить Посол Королівства Швеції в Україні під час офіційного прийому. Фінальні роботи отримають право участі у міжнародній виставці «Аква Україна» в листопаді в Києві.

Організатором конкурсу в Україні є Всеукраїнська громадська організація «WaterNet». Конкурс проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з НТУУ «КПІ», Міністерством екології та природних ресурсів, Національним еколого-натуралістичним центром, КП «Водно- інформаційний центр», ДП «НДКТІ міського господарства». 

Коментарі

Дивись також
 
Популярні