Журнал
Про журнал "Вода і Водоочисні Технології"

Журнал «Вода і Водоочисні Технології» призначений для широкого кола читачів, як професіоналів, так і новачків у сфері водопідготовки.

Основні теми публікацій в журналі «Вода і Водоочисні Технології»: проблеми якості води, сучасні методи підготовки питної та технологічної води; очистка стічних вод; обладнання для водопідготовки та досвід його експлуатації; труби, арматура, фітинги, насоси й інше обладнання; методи аналізу та лабораторне обладнання.

У кожному номері журналу ви знайдете останні новини про тенденції, проблеми і готові рішення у світі водопідготовки в Україні та за кордоном, критичні огляди нових книг і журналів та іншу цікаву інформацію.

Наші рубрики:

Огляд водної галузі - огляди технологій і матеріалів, маркетинговий аналіз ринку обладнання та матеріалів водопідготовки й суміжних галузей;

Хроніки про воду - водні новини, галузеві та освітні заходи, книги і журнали;

Лідери ринку - маркетингові матеріали про кращі рішення і компанії;

Життя водного суспільства - регулярні звіти та новини про діяльність Українського Водного Товариства WaterNet - ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ФАХІВЦІВ ІЗ ЛОКАЛЬНОЇ водопідготовки.

На сторінках журналу можна не тільки черпати цікаву та корисну інформацію, але і задавати питання та отримувати відповіді на них, рекламувати свої унікальні продукти й послуги, розміщувати оголошення, які завжди знайдуть свою аудиторію.

Журнал виходить щоквартально вже більше 10-ти років.

публiкацiя раз на квартал

 
Останні випуски
Вересень 2019
PDF, 596,5 Кб
Дивитися зміст →
Травень 2019
PDF, 2,2 Мб
Дивитися зміст →
Березень 2019
PDF, 1,4 Мб
Дивитися зміст →
Грудень 2018
PDF, 630,3 Кб
Дивитися зміст →
 
З приводу розміщення реклами звертайтесь:
Свєтлєйша Олена
Заступник головного редактора

(067) 244 31 50
(044) 490-61-69
(044) 490-22-10