Конкурси
Про Всеукраїнський юнацький водний приз

                                                                         

«Всеукраїнський юнацький водний приз» - це національний етап міжнародного конкурсу Stockholm Junior Water Prize, який проводиться протягом Всесвітнього водного тижня в Стокгольмі і збирає учасників більш ніж з 30 країн світу. Це один із найпрестижніших міжнародних конкурсів у збереженні водного середовища, який проходить під егідою та за безпосередньої участі королівської родини Швеції. Головний приз за перемогу в Юнацькому конкурсі, кришталеву краплю і чек на 5000 доларів США, як і Нобелівську премію за водний конкурс, вручає особисто його Королівська Величність король Швеції Карл XVI Густав.

                                                                            

В Україні Конкурс проводиться з 2003 року і вже залучив понад 1500 учасників серед школярів з усіх регіонів країни. Національний фінал ВЮВП проводиться в НТУУ «Київський політехнічний інститут» з офіційним нагородженням фіналістів у Посольстві Королівства Швеції в Україні. Міжнародний фінал конкурсу проводить Стокгольмський Водний Інститут під егідою її Королівської Величності Кронпринцеси Швеції Вікторії.

ВЮВП проходить під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства освіти і науки та Міністерства закордонних справ України у співпраці з хіміко-технологічним факультетом НТУУ «КПІ», Національним еколого-натуралістичним центром України, Всеукраїнською екологічною громадською організацією "Мама-86", ДП «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут міського господарства», КП «Водно-інформаційний центр» та ВАТ «АК" Київводоканал "».

Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз» проходить завдяки фінансовій підтримці представництва "Dow Europe GmBH" в Україні – світового лідера провідних технологій очищення води і НВО «Екософт» - національного лідера з водоочищення в Україні. 

 

 

Прийняти участь у конкурсі
Залишилися питання?
Оксана Денис
Головний координатор ВЮВП в Україні

(067) 673 46 44
(032) 260 21 89