Конкурси
Всеукраїнський юнацький водний приз
 

 

 

18 квітня  відбулося нагородження переможців ювілейного 15-го національного етапу конкурсу дослідницьких робіт «Стокгольмський юнацький водний приз».

 

Гран-прі: Михайліченко Віталій, учень 11 класу Борщівської ЗОШ №1 (Тернопільська обл.), проект «Зупинити цунамі»

2 місце: Широка Софія, учениця 11 класу НВК «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей», проект «Самочисний фільтр з вторинного несортованого пластику»

3 місце: Савченко Вікторія, учениця 11 класу НВК «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей», проект «Вода як метаматеріал»

 

Кришталеву краплю, відзнаку Гран-Прі, переможцю конкурсу вручила Кароліна Йозич, керівник відділу сприяння реформам Посольства Королівства Швеції в Україні. Михайліченко Віталій, як переможець національного етапу конкурсу «Стокгольмський юнацький водний приз», також отримує нагоду представити свій проект на міжнародному фіналі у Стокгольмі 25-30 серпня 2019, де побореться за право отримати найвищу нагороду, яку вручає Її Королівська Високість Кронпринцеса Швеції Вікторія.

 

До національного фіналу 2019 року, що пройшов 16-19 квітня під гаслом «Вода для всіх», авторитетне журі, що включає представників науки, спеціалістів водної галузі та екологів, відібрало 31 найкращі робіти з усієї України, присвячених науково-технічним та соціальним аспектам водокористування.

Під керівництвом досвідчених вчених, молоді дослідники (старшокласники ЗОШ та студенти коледжів і ліцеїв) намагаються вирішити головні водні проблеми сьогодення: забруднення рік, безпека питної води, промислові стоки та ін. Багато робіт фіналістів мають практичний характер і можуть бути використані для покращення стану питної води та раціонального використання водних ресурсів не тільки в Україні, але й у світі.

Фіналісти конкурсу отримали також цінні подарунки від головного спонсора ТОВ «НВО Екософт» та спецпризи від партнерів - право участі у Міжнародному водному конгресі «ЕТЕВК» (м. Іллічівськ), міжнародній виставці «Аква-Терм Київ» та ЕкоФорумі «Вода і енергія» (м. Львів).

Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз» є національним етапом міжнародного змагання молоді «Стокгольмський юнацький водний приз», яке з 1997 року проводить Стокгольмський Міжнародний Водний Інститут під патронатом Шведської Королівської Родини. В Україні конкурс проходить з 2004 року, в ньому взяли участь понад 1 500 дослідницьких проектів.

 

Організатор конкурсу в Україні: Всеукраїнське водне товариство «WaterNet»

Генеральний спонсор: ТОВ «НВО «Екософт»

Партнери конкурсу: компанія «Віло Україна», «Аква-Терм Київ»

Конкурс проводиться за підтримки Посольства Швеції в Україні та у співпраці з НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», Міністерства освіти і науки України,  Міністерством екології та природних ресурсів, ПАТ «АК «Київводоканал», Всеукраїнською асоціацією «Укрводоканалекологія», Національним еколого-натуралістичним центром, КП «Водно-інформаційний центр»,  ДП «НДКТІ міського господарства».

 


 

Всю необхідну інформацію про конкурс можна знайти в Положенні про Конкурс.

 

Отримати більше інформації можна на веб-сторінках:

http://wwww.waternet.ua/конкурси

http://www.siwi.org/prizes/stockholmjuniorwaterprize

 

 

 

Контактна інформація:

Оксана Денис,

координатор конкурсу ВЮВП

тел.: (032)2602189, (067)6734644

Юлія Бережна,

виконавчий директор ВВТ "WaterNet"

тел.: 067 538 70 46, e-mail: sjwp.ua@gmail.com

Поштова адреса:

ВВТ «WaterNet»,

вул. Саксаганського, 123, оф.4,

м. Київ, Україна,

01032

Прийняти участь у конкурсі
Залишилися питання?
Оксана Денис
Головний координатор ВЮВП в Україні

(067) 673 46 44
(032) 260 21 89