Академія

АТЕСТОВАНІ ФАХІВЦІ АКАДЕМІЇ ВОДОПІДГОТОВКИ

 
Ім'я фахівця Компанія Сертифікат
Шевченко Олег АкваСфера E-FM
Андреєв Андрій ТОВ “Water Flow Production» E-FM
Бабко Богдан ПП Бабко S-DF
Байбуза Олександр E-FM
Білецький Олександр ТОВ “Water Flow Production» E-FM
Благополучний Віталій Компанія "WaterHome" S-DF
Бойко Роман S-FS
Ваврух Владислав S-MS
Воробйов Дмитро ТОВ "СК Джонсон" S-MS
Гайдар В'ячеслав ПП Гайдар S-MS; S-FS
Гайдуков Олександр Альфафильтр S-FS
Горбенко Дмитро ТОВ "Альтез" S-FS
Горчешнік Ігор ПП Альянс-Вест S-DF
Данилов Олег ТОВ "СС Проект" E-FM
Дерезенко Сергій ТОВ "Альтез" S-FS
Дмитрієв Тарас ПП "АКВАБУД" S-DF; E-FM
Домощей Іван ТОВ "Сантехстроймонтаж-В" S-FS
Жомов Андрій ТОВ Експерт води E-FM
Зайчук Юрій ПП "Акватериторія - Волинь" (СВЦ "Аналіз Води") S-FS
Івонинський Олександр ПП Івонинський S-DF
Ігнат Ігор ФОП Гак S-МS
Ігнат Ігор ФОП Гак S-FS
Іллічов В'ячеслав ТОВ "Вотершоп Київ Юей" S-DF; S-MS
Калюжний Олег ТОВ НПО "ЕКОСОФТ" S-DF
Кирдан Андрій S-DF
Конотоп Роман ТОВ СЦ «Батискаф» S-FS
Кочурка Денис ТОВ «Теплосервіс- Чернівці» E-FM
Кравчук Олег «Filter Water» ФОП Кравчук О.Я. CWS; E-FM
Кузин Виталий "Водотехнік" ФОП Кузін В.А. S-FS; S-MS
Лесів Михайло ТОВ "Сантехстроймонтаж-В" E-FM
Логвиненко Сергій E-FM
Луговська Тетяна ПП "Акватериторія - Волинь" (СВЦ "Аналіз Води") S-FS
Луговський Михайло ПП "Акватериторія - Волинь" (СВЦ "Аналіз Води") S-DF; E-FM; S-FS
Люстібер Руслан E-FM
Мицак Віталій ПП Неро-Сервіс S-DF; E-FM
Негода Сергій ТОВ СЦ «Батискаф» S-FS
Нестеренко Юрій ТОВ "ГАЗПІКСЕРВІС" S-MS; S-FS
Новік Антон E-FM
Ольховик Антон Компанія "WaterHome" S-DF
Ольховик Максим Компанія "WaterHome" S-FS; S-DF
Омельченко Олександр ПП ЕКОСЕРВІС S-DF
Орестов Євгеній ТОВ НПО "ЕКОСОФТ" CWS; E-FM
Павлов Олександр Компанія "Water Service" E-FM
Перкатый Константин ТОВ "ГАЗПІКСЕРВІС" S-FS
Петенев Андрій Альфафильтр CWS; E-FM
Петєнєв Дмитро Альфафильтр S-FS; S-MS
Петренко Дмитро ТОВ «Теплосервіс- Чернівці» E-FM
Пісчанський Олексій ФОП Писчанский E-FM
Погребняк Володимир «Аква +» (СПД Погребняк В.В.) E-FM
Ресенчук Станіслав E-FM
Романов Денис ПП "ОМЕГА" S-FS
Сагалов Олексій ТОВ ТМ Групп S-FS; S-DF
Сєдов Артем ПП "СантехМрія" S-DF
Сидоренко Вадим ТОВ "СК Джонсон" S-MS
Смєлов Віктор ТОВ Експерт води E-FM
Сологуб В’ячеслав ПП Сологуб S-MS
Стасюк Ігор S-DF
Стеценко Віталій ТОВ НПО "ЕКОСОФТ" CWS
Струк Роман ТОВ "ГАЗПІКСЕРВІС" S-FS
Тербан Віктор ТОВ Експерт води E-FM
Тихий А. S-FS
Трач Анатолій ПП "Акватериторія - Волинь" (СВЦ "Аналіз Води") S-FS
Федорук Катерина ТОВ "ГАЗПІКСЕРВІС" S-DF; E-FM
Фомічов Ігор ПП Фомічов S-DF
Цуркан Генадій ПП ЕКОСЕРВІС S-DF
Чмир Оксана ТОВ "ГАЗПІКСЕРВІС" S-DF
Чумак Сергій S-FS
Шаповалов Олексій ТОВ НВФ Луг-ЕнергоБуг S-FS
Шпітальний Володимир Будівельний магазин "Мастерок" E-FM
 

 

Бережна Юлія
Виконавчий директор УВТ WaterNet

(067) 538 70 46
(044) 490-61-69
(044) 490-22-10