Вчені DuPont названі лауреатами премії Heroes of Chemistry Award 2020

6 травня 2020 р.
 

Вчені DuPont названі лауреатами премії Heroes of Chemistry Award 2020

Нанофільтраційні мембрани входять до числа інновацій DuPont, визнаних Американським хімічним товариством.

Компанія DuPont оголосила, що 10 її нинішніх і колишніх вчених і інженерів, які представляють підрозділи DuPont Electronics & Imaging та DuPont Safety & Construction, були названі лауреатами престижної премії Американського хімічного товариства (ACS) Heroes of Chemistry Award, що репрезентує покоління технологічного прогресу в області напівпровідникових матеріалів і фільтрації води.

"Ці нагороди є визнанням творчої і самовідданої роботи команди DuPont протягом десятиліть інновацій", - сказав Alexa Dembek, директор за технологіями і сталого розвитку DuPont.

Доктор Steven Jons, доктор Tina Arrowood і доктор Steve Rosenberg з DuPont Safety & Construction були визнані лідерами в розробці і комерціалізації продуктів на основі технології нанофільтрації для очищення води в різних галузях промисловості.

Нанофільтраційні мембрани DuPont є частиною портфоліо FilmTec ™. В майбутньому нанофільтрація буде і надалі здійснювати глобальний вплив, будучи важливою частиною рішень, спрямованих на вирішення проблеми нестачі води, більш сталого використання енергії і браку продовольства в усьому світі.

"Нанофільтраційні мембрани DuPont - це важливі інновації, які допомагають нашим клієнтам просувати свої кращі ідеї, пропонуючи при цьому далекосяжні глобальні рішення, які сприяють більш сталому розвитку світу", - додав Alexa Dembek.

За матеріалами: WaterTechnology

Коментарі

Дивись також
 
Популярні