Мікроби можуть скоро замінити старі методи очищення води

24 липня 2019 р.
 

Microvi - це компанія з Сан-Франциско, яка використовує мікроби для очищення води. Microvi застосовує пластикові кульки для створення правильних умов, які запобігають розмноженню організмів, але при цьому дозволяють їм протягом тривалих періодів займатися очищенням води.

Намистинки, які діють як «біокаталізатори», допомагають підтримувати стабільну популяцію мікробів, при цьому живі мікроби перетравлюють мертві і таким чином запобігають утворенню осаду. Процес очищення може відбуватися в гігантських резервуарах, заповнених кульками біокаталізатора, через які безперервно подається вода. Коли вода проходить через гранули, мікроби перетворюють нітрати в азот, який потім викидається в атмосферу, що вважається набагато безпечнішим процесом, ніж багато його альтернатив.

В даний час цей биокатализатор може обробляти аміак, фосфор і деякі інші забруднювачі. Попередні тести показали, що нова технологія допомагає знизити вміст нітратів до 5 мг/л, що вдвічі менше, ніж поточний стандарт EPA. Крім того, незалежні випробування підтвердили, що протягом 20 років технологія може допомогти знизити загальні витрати на очищення води приблизно на 40%.

За даними: www.sustainability-times.com

 

Коментарі

Дивись також
 
Популярні