XII Международная выставка LABComplEX. Аналитика. Лаборатория. Биотехнологии. HI-TECH

30 травня 2019 р.
 

25-27 вересня 2019 року в Києві, в ВЦ «ACCO International», відбудеться XIІ Міжнародна виставка LABComplEX - головна подія лабораторної індустрії України. В рамках заходу представлено весь спектр обладнання та технологій для лабораторій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг по створенню, оснащенню, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідницької сфери та медицини.

Організатори Виставки - Національна академія наук України та компанія LMT.

Захід проходить за підтримки профільних Комітетів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, профільних міністерств і відомств, асоціацій та бізнес-об'єднань.

Мета виставки - в умовах стрімких євроінтеграційних процесів сприяти:

 • підвищенню кваліфікації фахівців галузі;
 • міжнародному обміну досвідом з колегами;
 • побудові довгострокових ділових відносин між виробниками, постачальниками лабораторного обладнання і технологій та фахівцями в сфері лабораторних досліджень;
 • впровадженню інноваційних науково-технічних рішень в більшість галузей промисловості України.

 

Тематичні напрямки Виставки:

 

 • аналітичне обладнання
 • лабораторні технології
 • біотехнології
 • лабораторна медицина


Серед експонентів - вітчизняні та світові виробники, постачальники обладнання, матеріалів і технологічних рішень для лабораторій різного профілю.

У 2018 році в Виставці брали участь: BIO-RAD Laboratories, INTERTECH Corporation, LGC Standards Sp. z oo, SIMVOLT, Snibe, АЛСИ ЛТД, АЛСИ-ХРОМ, АЛТ УКРАЇНА ЛТД, Аналітек, Біола, ВЕГА МЕДИКА, Вектор-Бест-Україна, Вента Лаб, ВОЛЕС, BCM Україна, Группотест, ДІАЛАБСЕРВІС, Діалог Діагностікс, ДіаСіс діагностик Системс ГмбХ , ДКТБ ТЕП, ЕКСДІА ПЛЮС, ЕКСІМКАРГОТРЕЙД, Ерба Діагностікс Україна, ІКФ Сервіс Плюс, Интермедика, ЛАБВІТА, ЛАБІКС, Лабораторія Гранум, ЛАЙТДЖІН, МАКРОЛАБ ЛТД, Медігран Україна, МІКСЛАБ, Мілі, МК Квертімед-Україна, ПРОБІОВЕТ, ПРОМО-МЕД, Реагент , Сартокарат, СЕРВІСЛАБ, Сіместа ВААЛ, Склоприлад, СОК ТРЕЙД, Терра-Мед, ТЕСПРО, Техноваги, Технопролаб , ТІСКОМСЕРВІС-ПЛЮС, УКР ДІАГНОСТИКА, Укрбіл, УКРОРГСИНТЕЗ, Фармаско, ХІМЛАБОРРЕАКТИВ, ШімЮкрейн, ЮВИС і багато інших.

Також вперше про себе заявили на LABComplEX-2018: KNF Neuberger GmbH, MICROLIT, Public Lab, БІОМЕД ЛТД, ЕМПРІКА, ІДЕАЛАБ, ІндаСофт-Україна, Інтегрейтед медикал груп, КСЕЛЬМЕД-УКРАЇНА, ЛАБ СВ, Лаб-Універсум, НЕРЕКС, ПРОСТО ПРИЛАД, САНІМЕД-М, Смарт Мед, Терралаб Ай Ті, Фенікс-СД.

На стендах компаній було представлено понад 260 світових торгових марок, серед яких: Abbott Molecular, Agilent Technologies, Alcon, Analytik Jena, Beckman Coulter, BINDER GmbH, BioRad, BioSolve, Carl Zeiss, CEM, Cole-Parmer, DiaSys Diagnostic Systems GmbH, Dirui , EPPENDORF, Erba Lachema, Gerhardt, Hitachi High-Tech, IKA, Kern, Leica Microsystems, Merk Millipore, METTLER TOLEDO, Microlab Scientific, Microlit, Mindray, Miura, Perkin Elmer, Perten, Precisa, Retsch, Roche Diagnostics, Samsung Fine Chemicals , Sartorius, Shimadzu, Snibe, Sysmex, TA Instruments, Thermo Fisher Scientific, UOSlab, VWR, Waters. і багато інших.

Відвідувачі Виставки - керівники і фахівці підприємств різних галузей промисловості та науково-дослідних інститутів, лабораторій з контролю якості, виробничих, випробувальних, клініко-діагностичних та інших типів і видів лабораторій, контрольно-інспекційних органів.

Платформа виставки LABComplEX забезпечує експонентам прямий контакт з цільовою аудиторією. Це ефективний маркетинговий інструмент для розвитку бізнесу, підвищення впізнаваності бренду, виведення новинок на ринок, розширення бази ділових контактів.

Виставка - унікальний інтегрований проект, який об'єднує найбільшу спеціалізовану експозицію, яка не має аналогів в Україні, і змістовну науково-практичну та ділову програми. Під час роботи виставки LABComplEX відбудуться конференції, семінари, круглі столи, присвячені фундаментальним і прикладним дослідженням, а також питанням розвитку галузі. Організаторами заходів традиційно виступатимуть експерти державних науково-дослідних установ, вітчизняних і міжнародних профільних асоціацій, закладів післядипломної освіти, вищих навчальних закладів, тренінгових компаній.

Науково-практичні програми виставки - комплекс актуальних наукових, прикладних і ділових заходів для фахівців в області лабораторних досліджень за напрямками:

 • харчова промисловість і аграрний сектор
 • лабораторна медицина
 • ветеринарна медицина
 • наука та освіта
 • стандартизація та метрологія
 • вода і водопідготовка
 • хімічна промисловість

та іншими.

Також в рамках виставки LABComplEX щорічно проходить авторитетний практичний захід - Українська лабораторна школа (актуальні майстер-класи на діючому обладнанні з можливістю його тестування, кваліфіковані поради експертів, нові методи і методики досліджень).

 

Вхід вільний за умови реєстрації на сайті Міжнародної виставки LABComplEX:

www.labcomplex.com

 

Дізнайтеся більше про сучасні світові досягнення лабораторної індустрії -

відвідайте XІI Міжнародну виставку LABComplEX

25-27 вересня 2019 року у ВЦ «ACCO International»

(Україна, м. Київ, пр-т Перемоги, 40-Б, ст. Метро «Шулявська», парк ім. О. С. Пушкіна)!

 

Детальна інформація:

Тел./факс: +380 (44) 206-10-99(19), 206-10-16

info@labcomplex.com

www.labcomplex.com

Коментарі

Дивись також
 
Популярні