XI МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА LABCOMPLEX. АНАЛІТИКА. ЛАБОРАТОРІЯ. БІОТЕХНОЛОГІЇ. HI-TECH 17-19 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ ВЦ «КИЇВЕКСПОПЛАЗА», КИЇВ, Україна

18 квітня 2019 р.
 

17-19 жовтня 2018 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-Б) вже 11-й раз поспіль відбулася міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH.

Захід, який не випадково вважається головною профільною подією року в Україні, об’єднав провідних фахівців у галузі лабораторної індустрії.

Під час виставки були презентовані–нове обладнання, сучасні технології, спеціалізовані меблі, витратні матеріали. Також, фахівцям надавалася інформація про послуги щодо створення, оснащення й модернізації лабораторій.

Щороку на цьому майданчику, для обміну досвідом, професійного діалогу і налагодження ділових зв’язків, зустрічаються провідні фахівці лабораторної індустрії: представники бізнесу, керівники та співробітники профільних установ і контрольно-інспекційних органів, підприємств різних галузей промисловості, науково-дослідного сектору та медицини.

Найпотужніша на вітчизняних теренах виставка лабораторного обладнання та різнопланова науково-практич конференції, семінари, майстер-кла на програма, що включає си,– саме ці дві складові вкотре забезпечили успіх LABComplEX та привабили відвідувачів з усіх куточків України та зарубіжжя.

На 3280 м2 експозиційної площі розташувалися стенди з аналітичним обладнанням, лабораторними контрольно-вимірювальними приладами, загальнолабораторним обладнанням, мобільними лабораторіями, лабораторними меблями й посудом, інструментами та витратними матеріалами, реагентами, індикаторами, тест-системами та реактивами, засобами індивідуального захисту, спецодягом та ін. Приємно відзначити, що на рівних із закордонними виробниками заявили про себе і вітчизняні бренди.

Тематика програми виставки охопила різні напрямки (забезпечення лабораторій для харчової промисловості і аграрного сектора, фармацевтичної промисловості, ветеринарної медицини, лабораторної медицини, питання стандартизації і метрології, екології, науки і освіти) і була адаптована до сучасних реалій.

В рамках виставки відбулося 27 науково-практичних заходів і 22 майстеркласи для фахівців різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини. Спікерами стали 215 експертів галузі.

Інформаційним партнером заходу виступила також громадська організація ВУВТ WaterNet.

Фахівці взяли участь в конференціях, семінарах, майстер-класах, в рамках наступних науково-практичних програм: «Дні харчової промисловості та аграрного сектора», «Дні фармацевтичної промисловості», «Дні ветеринарної медицини», «Дні лабораторної медицини», «Екологія», «Стандартизація і метрологія». Крім цього, програма включала в себе науково-практичні заходи для фахівців різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери.

В рамках заходу було реалізовано декілька науково-практичних програм.

Науково-практична програма «Дні харчової промисловості та аграрного сектора» була присвячена таким важливим питанням як: впровадження системи НАССР; комплексна лабораторна експертиза агрозасобів; якість і безпека харчової продукції та товарів широкого вжитку, сенсорний аналіз в харчовій промисловості.

У фокусі науково-практичної програми «Дні фармацевтичної промисловості», розглядалися актуальні питання фармакопейного контролю якості лікарських засобів (організатор конференції – ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів»); стратегія і тактика реалізації вимог ISO 13485:2016 (семінар проводила компанія «УКРМЕДСЕРТ»); нормативні вимоги й практичні аспекти щодо забезпечення цілісності даних в GMP (організатор – ТОВ «Стандарти Технології Розвиток») тощо. Вперше компанія LMT виступила не лише організатором виставки, а й організатором дводенного семінару «Лабораторні методи контролю якості фармацевтичної продукції. Можливості та перспективи» за участю компаній Аналітек, МАКРОЛАБ, Сок Трейд, ШимЮкрейн, АЛСІ-ХРОМ, Біо-Рад Лабораторії, АЛСІ ЛТД, Intertech Corporation.

Ключовою подією у рамках науково-практичної програми «Дні лабораторної медицини» стала науковопрактична конференція з міжнародною участю «Індикатори якості як складові системи забезпечення якості лабораторних послуг і досягнення достовірності результатів лабораторних досліджень», організаторами якої стали НМАПО імені П. Л. Шупика та Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини. Експерти проаналізували доступні навчальні програми, поділилися досвідом використання симуляційного центру лабораторної медицини, поговорили про помилки й успіхи впровадження між народного стандарту ІSO 15189. У конференції взяли участь відомі спікери з США, Грузії, Німеччини, Чехії.

Актуальні питання метрологічного забезпечення було розглянуто ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» в рамках науково-практичної програми «Стандартизація і метрологія».

Новітні розробки наукового обладнання провідних приладобудівних компаній, було презентовано на конференції від Національної академії наук України.

Різноманітна спеціалізована експозиція, майстер-класи на діючому обладнанні, відомі експерти галузі, доповіді на актуальні теми, переповнені конференц-зали – все це ще раз підтверджує високий рівень виставки та зацікавленість фахівців до новинок лабораторної індустрії.

Щиро дякуємо учасникам, партнерам і гостям заходу за довіру й підтримку! Запрошуємо на XII Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hi-TECH, що відбудеться 25-27 вересня 2019 року у м. Києві, виставковому центрі ACCO International, проспект Перемоги, 40-Б, станція метро «Шулявська», парк імені А.С. Пушкіна.

Залишайтеся з нами!

Детальна інформація:

Тел./Факс: +380 (44) 206-10-19 info@labcomplex.com

http://www.labcomplex.com

http://www.facebook.com/labcomplex

Коментарі

Дивись також
 
Популярні