Крапля визнання: 15 років конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз»

10 квітня 2019 р.
 

18 квітня о 12.30 - нагородження переможців ювілейного 15-го національного етапу конкурсу дослідницьких робіт «Стокгольмський юнацький водний приз». 

Переможець конкурсу отримає Гран-прі – кришталеву краплю – і представить свій проект на міжнародному фіналі у Стокгольмі 25-30 серпня 2019, а також побореться за право отримати найвищу нагороду, яку вручає Її Королівська Високість Кронпринцеса Швеції Вікторія.

16 – 19 квітня - Національний фінал 2019 року. Гасло «Вода для всіх»

Авторитетне журі з дослідників, спеціалістів водної галузі та екологів відібрало 31 найкращу роботу з усієї України.

Молоді дослідники - старшокласники ЗОШ і студенти коледжів і ліцеїв намагаються вирішити головні водні проблеми сьогодення: забруднення рік, безпека питної води, промислові стоки та ін. Багато робіт фіналістів мають практичний характер і можуть бути використані для покращення стану питної води та раціонального використання водних ресурсів не тільки в Україні, але й у світі.

Фінальні роботи отримають право участі у Міжнародному водному конгресі «ЕТЕВК» (м. Іллічівськ), міжнародній виставці «Аква-Терм Київ» та ЕкоФорумі «Вода і енергія» (м. Львів).

Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз» є національним етапом міжнародного змагання молоді «Стокгольмський юнацький водний приз», яке з 1997 року проводить Стокгольмський Міжнародний Водний Інститут під патронатом Шведської Королівської Родини. В Україні конкурс проходить з 2004 року, в ньому взяли участь понад 1 500 дослідницьких проектів.

Організатор конкурсу в Україні: Всеукраїнське водне товариство «WaterNet»

Генеральний спонсор: ТОВ «НВО «Екософт»

Партнери конкурсу: компанія «Віло Україна», «Аква-Терм Київ»

Конкурс проводиться за підтримки Посольства Швеції в Україні та у співпраці з НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», Міністерства освіти і науки України, Міністерством екології та природних ресурсів, ПАТ «АК «Київводоканал», Всеукраїнською асоціацією «Укрводоканалекологія», Національним еколого-натуралістичним центром, КП «Водно-інформаційний центр», ДП «НДКТІ міського господарства».

 

 

19 квітня о 12.30 Музей НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

проспект Перемоги, 37/6, Київ, 02000

Контактна інформація: http://waternet.ua waternetua@gmail.com 0675387046 

Коментарі

Дивись також
 
Популярні