ТЕХНОЛОГІЯ «ГІДРОФЛОУ» ПРОТИ БАКТЕРІЙ ТА КОРРОЗІЇ

29 января 2019 г.
 

Хлор використовується для підготовки води ще з радянських часів. З того часу з’явились сучасні, ефективні альтернативні технології, які працюють не тільки за кордоном, але і у нас, в Україні.

«ГІДРОФЛОУ» ПРОТИ БАКТЕРІЙ

Хлор використовується для підготовки води ще з радянських часів. З того часу з’явились сучасні, ефективні альтернативні технології, які працюють не тільки за кордоном, але і у нас, в Україні.

«Гідрофлоу» – сучасна альтернатива хлору для підготовки питної води

Нещодавно, у зв’язку з призупиненням роботи заводу ПрАТ «ДНІПРОАЗОТ» в м. Кам’янське, для багатьох водоканалів та підприємств, які займаються водопідготовкою для водооборотних систем, комунальної, соціальної та бізнес сфери, дуже гостро постала проблема пошуку нових джерел закупівлі хлору або альтернативних технологій для знезараження води.

В 2015 році на ринок Україні вийшла компанія «Гідрофлоу Україна», яка є офіційним представником британської компанії «Гідропас Текнолоджі», що створила універсальний прилад «Гідрофлоу», який може стати реальною альтернативою хлору в системах водопідготовки.

Мільйони споживачів в 68 країнах світу вже довірили приладу «Гідрофлоу» захист своїх систем підготовки води, труб, котлів, теплообмінників, побутових приладів та інших агрегатів.

Випробуваннями і тестами доведено, а також підтверджено лабораторними дослідженнями, що під дією сигналу «Гідрофлоу» на 96%- 99,9% гинуть такі віруси як: кишкова паличка, стафілокок, легіонела. Це підтверджено швейцарською лабораторією SGS (Societeé Generale de Surveillance) та НМУ імені О. О. Богомольця МОЗ України (з документом Протокол досліджень № 15 вiд 13.04.2018 року, можна ознайомитись на сайті: http://h-flow.com.ua/Protokol-testovoho-vyprobuvannyaHidroflou-v-in-Bohomol%CA%B9tsya.pdf).

Доведено, що при використанні технології «Гідрофлоу» можливо зменшити використання хімічних реагентів (хлору, гіпохлориту, коагулянту та флокулянту) на 40–60%, що суттєво зменшить навантаження на бюджет міст. Також, зменшиться собівартість виробництва води, буде забезпечений високий рівень захисту подачі води для населення, соціальної сфери. Ці фактори суттєво вплинуть на формування тарифів.

Система електронної водопідготовки «Гідрофлоу» може бути альтернативою, варіантом зниження використання хлору на 30–40% без втрати якості, при підготовці води для населення.

Сама система «Гідрофлоу» досить легко монтується без порушення технологічних циклів підприємства, може працювати без зупинок та сервісного обслуговування до 36 років.

Принцип роботи приладу «Гідрофлоу» такий: сигнал приладу створює у воді «віртуальні електроди», і коли бактерія чи вірус пропливає по системі, вода стає електрично зарядженою, молекули води відтісняють від бактерії інші речовини, створюючи навколо неї зону з чистої води (на молекулярному рівні), і це залишає бактерію без харчування. Виникає осмотичний тиск, який змушує молекулу води проникати всередину бактерії.

При достатньо великому заряді тиск стає настільки сильним, що молекули води розривають стінки бактерії чи вірусу. Відшарування існуючої біоплівки відбувається за тим самим принципом, що і знезараження бактерій та водоростей, а саме під дією сигналу, що проходить по всій системі.

Так само широко можна застосовувати систему «Гідрофлоу» на знезараженні стічних вод. При використанні «Гідрофлоу» на стічних водах підприємства можуть зменшити використання важких хімічних реагентів до 60%. Відповідно, більш якісну воду великі підприємства будуть скидати в навколишнє середовище. Наша фауна і флора буде відновлюватися, а підприємства отримають від використання системи «Гідрофлоу» суттєву економію.

Головні переваги технології «Гідрофлоу»:

 • Прилад і технологія «Гідрофлоу» включає в себе два механізми біоочищення: зворотний осмос та механізм флокулювання, що дозволяє обробляти заражені рідкі середовища в найширшому діапазоні солевмісту, аж до продуктів зворотного осмосу.
 • Застосування технології «Гідрофлоу» сертифіковане в 68 країнах світу і її ефективність підтверджена висновками таких лабораторій, як SGS, НМУ імені О.О. Богомольця МОЗ та іншими.
 • Наявне в даний час широке застосування інгібіторів фосфатної групи і біоцидів, призводить до додаткових витрат – і з їх придбання, і по заходах утилізації / очищення такої води. Застосування технології «Гідрофлоу» знижує або виключає загальну кількість застосованих хімічних реагентів, а вода, без додаткової обробки, використовується для садівництва і інших цілей, тому що у воді, що зливається, немає хімікатів.
 • Експериментально підтверджено і заактовано, що застосування технології «Гідрофлоу», зокрема, дозволяє знизити: кількість життєздатної кишкової палички (Е. Coli K12) на 96%-99,9%; термотолерантних коліформних бактерій в > 3,3 рази; загального числа коліформних бактерій в > 3,3 рази; загального числа Коліфаги в > 2 рази, сульфідредукуючих клостридій в > 90 разів, а також забезпечити вимоги Директиви ЄС по каламутності питної води (не вище 0,4 НЕФ).
 • Використання технології «Гідрофлоу» при обробці стоків, дозволяє знизити використання флокулянта на 40–50% без погіршення якості води і отримати значення загального вмісту розчинних твердих речовин на літр менш ніж 1 мг.
 • Збільшення швидкості осадження суспензій при обробці стічних вод дозволяє підвищити пропускну здатність всього комплексу очисних споруд та знизити або виключити вплив фільтраційних полів на забруднення повітряного басейну. При цьому відсутня необхідність в додаткових площах для організації нових ділянок осадження і очищення, а канали подачі стоків на утилізацію також знезаражуються.

«ГІДРОФЛОУ» ПРОТИ КОРОЗІЇ

Технологія «Гідрофлоу» відноситься до методів електрохімічного впливу для зниження внутрішньої корозії, дозволяє формувати захисну, пасивуючу плівку малої шорсткості, що блокує доступ окислювача до поверхні трубопроводу

При реалізації технології «Гідрофлоу» , проявляються такі ефекти, як формування магнетиту та скін ефект.

Змінні магнітні поля всередині і зовні труби мають однакову форму кола, але спрямовані в різні боки. Результуюче поле таке, що вільні заряди (електрони) зсуваються від внутрішньої поверхні до зовнішньої.

Утворюється поверхневий шар (скін шар) зі слабким позитивним зарядом. В умовах відсутності вільних електронів, реакція корозії припиняється, або істотно сповільнюється.

При цьому, наявні в рідині кисень і іони ОН- в значній мірі нейтралізуються, утворюючи інший тип оксидів – магнетит за наступним механізмом: 3Fe + 2 + 4OH-1 = Fe3O4 + 2H2 .

Fe3O4 або FeO • Fe2O3 (FеFе2O4) і є з’єднання заліза, зване магнетитом.

Основні властивості магнетиту:

 • колір залізно-чорний;
 • твердість – 5,5–6;
 • середнє значення точки Кюрі – 575 °K;
 • важко розчинний у НСl;
 • інші стандартні реактиви не діють.

Зазвичай він утворюється як пластівчаста речовина, яка потім відшаровується від труби, що дозволяє корозії тривати.

При роботі приладу «Гідрофлоу», замість того, щоб формуватися як пластівчаста речовина, магнетит утворюється як жорсткий, чорний, твердоупакований шар на поверхні труби.

Оскільки магнетит сформований як твердий шар, а не як пластівці, він діє як бар’єр між залізом в трубі і водою (особливо киснем у воді) і зупиняє подальшу корозію.

У цьому сенсі магнетит працює як оксиди інших металів, наприклад, міді і цинку. Речовини, що сприяють виникненню на металі захисної плівки, звуться пасивуючі агенти. Для заліза гарним пасивуючим агентом є іони ОН.

Таким чином, на поверхні металу утворюється найтонша плівка шару окису, що перешкоджає подальшому окислюванню. Існування таких «оксидних плівок» доведено різними методами: поляризацією відбитого світла, рентгенографічним шляхом та ін.

Під час руху потоку рідини по системі, зриваються частки солей, парафінів, гідратів і продуктів корозійного зносу з внутрішньої поверхні трубопроводу, що забезпечує руйнування забруднень, їх відрив від сталевої поверхні обладнання і полегшує їх видалення потоком рідини. Одночасно на очищеної сталевий поверхні утворюється захисна, з малою шорсткістю, пасивуюча плівка магнетиту F3O4, що забезпечує імунітет від корозії і усунення дефектних зон.

Сигнал «Гідрофлоу», на рівних відрізках трубопроводів, може досягати до 2 000 м. Застосування технології «Гідрофлоу» в промисловості, комунальній сфері та у побутовій сфері захистить комунікації від корозії та дострокової руйнації.

Про це також свідчать численні позитивні відгуки, як від вітчизняних підприємств, таких як ТОВ ВП Роганський м’ясокомбінат (м. Харків), ДП «Антонов» (м. Київ), ПАО ДТЕК «Дніпроенерго» (м. Дніпро), ДП «Завод 410 цивільної авіації» (м. Київ), КП Київтеплоенерго, ТОВ «Гідроекологія» та ін., так і від приватних осіб та об’єднань мешканців багатоквартирних будинків, які вже тривалий час використовують прилади «Гідрофлоу».

Система «Гідрофлоу» є надійною, простою в монтажі та вимагає мінімальних експлуатаційних витрат.

Запобігати утворенню відкладень значно дешевше, аніж забезпечити коштовну, високоякісну очистку води.

Коментарии

Смотрите также
 
Популярное