Франція забезпечить жителів Нігерії питною водою

26 листопада 2014 р.
 

Французька компанія DEGREMONT (дочірнє підприємство Suez Environnement), що займається очищенням води, виграла тендер і підписала контракт вартістю в 5,7 млн. євро на проектування та будівництво заводу з виробництва питної води недалеко від столиці Нігерії. Головним партнером DEGREMONT у здійсненні проекту виступить інжинірингова компанія SCC, з якою DEGREMONT вже неодноразово і успішно співпрацювала.

У відповідності до контракту компанія DEGREMONT забезпечує проектні, будівельні та пусконалагоджувальні роботи. Планується, що продуктивність заводу з підготовки питної води буде становити 60 тис. м3/добу, а його будівництво займе близько двох років. Відомо, що схема очищення води буде включати наступні стадії: реагентну очистку (коагуляція і флокуляція), відстоювання, доочищення на відкритих піщаних фільтрах з подальшим знезараженням. Вихідна вода на очищення буде надходити з найближчого водосховища.

Подібні заводи з отримання очищеної питної води вже були запущені в роботу компанією DEGREMONT з партнерами в двох інших містах Нігерії - Овена (2007 р.) та Кашімбіла (2011 р.).

На прес-конференції Ремі Лантье, головний управляючий компанії DEGREMONT, виступив із заявою: «Ми дуже раді, що знову удостоєні такої високої честі, як будівництво заводу з виробництва очищеної питної води на африканському континенті. Наша компанія всіляко підтримує економічний розвиток, який зараз має місце в африканському регіоні, загалом, і в Нігерії зокрема ».

Поданим: WWI, February / March 2014, www.degremont.com.

Коментарі

Дивись також
 
Популярні