НОВІ ТРЕНДИ НА РИНКУ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ І СТІЧНИХ ВОД

27 липня 2018 р.
 

На даний момент основними напрямками розвитку ринку обладнання для очищення води і стічних вод вважаються: підвищення ефективності існуючих методів і розробка нових. Крім того, існує проблема постійного зменшення запасів прісної води і необхідність задоволення попиту на безперебійне водопостачання. На різних етапах очищення води використовуються різні типи обладнання, а також пристрої для видалення домішок та осадів. Технологічні удосконалення таких установок з метою підвищення їх ефективності та задоволення експлуатаційним запитам можуть позитивно вплинути на їх майбутній попит. Тому виробники зосереджені на розробці інноваційної та високоефективної продукції, яка здатна вирішити проблеми нестачі води.

Основні тенденції розвитку на ринку обладнання для очищення води і стічних вод

1. Зменшення використання грунтових вод

У зв'язку з високою обізнаністю про важливість повторного використання води, дослідники очікують скорочення кількості відкачуваних підземних вод. Очікується, що в першу чергу промислові галузі скоротять використання води з підземних водоносних пластів. У той же час, уряд і органи управління водними ресурсами розроблятимуть строго регульовані довгострокові водні системи, які включатимуть удосконалення централізованих систем розподілу води і проектування конструкцій для очищення води.

2. Підвищення зносостійкості водної інфраструктури

Часті стихійні лиха можуть порушити водну інфраструктуру. У цьому випадку фахівці водної галузі мають плани щодо підвищення її стійкості до катаклізмів. Наприклад, для управління високими потоками зливових вод потрібні високопродуктивні пристрої для очищення води. Очікується, що збільшення бюджету, що виділяється для надзвичайних ситуацій, створить більше можливостей для виробників апаратури, а також посприяє розвитку передових технологій, таких як очищення стічних вод без використання енергетичних джерел.

3. Передові технології в сфері повторного використання стічних вод

Незважаючи на те, що повторне використання води не нове, розробки в цій області можуть повністю змінити водну інфраструктуру. Це допоможе зробити очищення води та стічних вод більш економічно ефективним, а також екологічно безпечним. Природні джерела води недоступні в багатьох напівзасушливих і посушливих районах, тому дослідники водної галузі зосереджені на пошуку альтернативних доступних джерел води, а також на запобігання проникнення морської води в грунтові води, в результаті чого відбувається їх засолення і виснаження. Такі дії можуть забезпечити можливість рециркуляції води під час її очищення та очищення стічних вод.

4. Збільшення масштабів опріснення морської води

Вчені з усього світу працюють над підвищенням доступності опріснення морської води. Очікується, що в таких регіонах, як Близький Схід і Африка, буде зафіксовано стійке зростання попиту на заводи зі знесолення морської води. Опріснення морської води - це промисловий процес, що вимагає величезних обсягів хімічних речовин і енергії. Отже, провідні компанії зосереджені на розробці інноваційних та екологічно безпечних технологій і установок зі знесолення води для довгострокового використання, при цьому знижуючи їх вартість і вплив на навколишнє середовище.

Вплив тенденцій на глобальному ринку

Згідно зі звітом про ринкові дослідженнях, опублікованому компанією Grand View Research, до 2025 року загальна вартість продукції на глобальному ринку обладнання для очищення води і стічних вод може досягти приблизно 103,41 млрд. Дол. США. Очікується, що постійне зростання попиту на прісну воду буде основною рушійною силою розвитку світової промисловості. Передбачається, що водоочисна галузь створить значні можливості для розширення асортименту обладнання для вторинного і третинного очищення води та стічних вод.

Коментарі

Дивись також
 
Популярні