СЕМІНАР «ЛОКАЛЬНА ВОДОПІДГОТОВКА: РЕГІОНАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ЇХ ВИРІШЕННЯ»

26 червня 2018 р.
 

Юлія Бережная

WaterNet відкрив сезон інформаційних заходів, взявши участь в регіональних виставках з науково-практичним семінаром «Локальна водопідготовка: регіональні проблеми і рішення».

Тематика семінару була обумовлена ​​нагальною потребою фахівців водної сфери в актуальній та достовірнії інформації про якість води в Україні, нові проблеми забруднення води та відповідні наслідки для здоров'я людини, а також існуючі методи очищення. В рамках семінару було представлено аналітичний огляд Карти якості води в Україні за останні 5 років.

23 лютого відбувся семінар в м Одеса в рамках виставки «Ваш будинок, Одеса», який відвідали 25 фахівців таких компаній, як ПК «Екотех», ТОВ «Сантехстроймонтаж», ТОВ «ВОТЕРМАРК», «TEPMOS», а також представники Одеського національного політехнічного університету та Одеської національної академії харчових технологій.

4 квітня на виставці «Тепло. Вода. Повітря »(м.Львів) семінар зібрав 29 фахівців західного регіону - ТОВ« Зіко », ТОВ« ВФС-Захід », ТОВ« ФЕКО », ПП« Флюгер-Пласт »,« Аквалайн », Національний Університет« Львівська політехніка », Інститут сільського господарства Карпатського регіону.

Тетяна Мітченко, д.т.н., генеральний директор ТОВ НВО «Екософт», президент ВУЛТ «WaterNet», відкрила семінар доповіддю на тему «Українські водні проблеми і децентралізовані шляхи їх вирішення», де, крім представлення результатів проекту «Карта якості води »за останні 5 років, особливу увагу акцентувала на сучасних проблемах забруднення води (наприклад, продуктами фармацевтичної промисловості, пластмасами), а також способи їх видалення. Окремо були представлені результати дослідження ВООЗ та інших міжнародних організацій щодо впливу якості води на здоров'я людини, зокрема - на ендокринну систему. Серед безлічі сучасних методів очищення води найефективнішим в боротьбі з органічними мікрозабруднення (ОМЗ) продовжує залишатися зворотний осмос.

Наталя Гудим, фахівець з розробки та впровадження нових продуктів R & D, департаменту ТОВ НВО «Екософт», продовжила семінар з доповіддю на тему «Сучасна локальна водопідготовка». В ході доповіді розглядалися сучасні тенденції розвитку ринку локальної водопідготовки (промислова, комерційна і домашня), а також були представлені інноваційні рішення ТОВ НВО «Екософт» для кожного напрямку. Так, на сьогодні існує окрема лінійка рішень RoBust для сфери HoReCa, яка дозволяє задовольнити потреби в правильній воді як невеликій кав'ярні, так і в великих готельно-ресторанних комплексах. Окремо варто відзначити інноваційну smart-технологію Scalex, яка продовжує термін служби такої побутової техніки, як бойлер і пральна машина. Так, дана технологія запобігає утворенню відкладень на нагрівальних елементах.

Наталя Гудим робить доповідь на семінарі «Локальна водопідготовка: регіональні проблеми і рішення» на виставці «ВАШ ДІМ, ОДЕСА».

Після теоретичної частини була проведена дегустація води, в якій брала участь вода після фільтра зворотного осмосу, фільтра зворотного осмосу з мінералізатором P'URE AquaCalcium, а також фільтра зворотного осмосу нового покоління з донасищенням кальцієм і магнієм - P'URE Balance.

Наталя Гудим: «Восени 2016 року у ринку фільтрів для води, з'явився особливий домашній фільтр зворотного осмосу PURE AquaCalcium. Наші дослідники хотіли поліпшити мінералізацію води після зворотного осмосу. Завдяки виконаним дослідженням були розроблені спеціальна схема потоків і новий мінералізатор. Вода після цього фільтра насичена корисним елементом - кальцієм. До того ж, мінералізація води - 55-65 мг/л, що значно вище, ніж після звичайних минералізаторів. Якщо говорити про нове інноваційне рішення P'URE Balance, то це більш новий вдосконалений фільтр питної води. Завдяки йому вода не тільки чиста, а ще корисна і смачна, адже має такі потрібні організму макроелементи, як кальцій і магній. Фільтр об'єднав в собі останні розробки дослідників Ecosoft, тому він екологічний, економічний і зручний. На 1 літр чистої води він скидає в каналізацію в 5-6 разів менше, ніж звичайні домашні фільтри зворотного осмосу. До того ж, його потрібно обслуговувати в 2 рази рідше.»

Учасники семінару змогли оцінити смакові якості води, очищеної за допомогою побутового зворотного осмосу нового покоління P'URE Balance, що і підтверджують результати дегустації.

До нових зустрічей!

Коментарі

Дивись також
 
Популярні