Болота для очищення води

21 серпня 2017 р.
 

Нова ділянка площею в один гектар буде виступати в якості інноваційної, природної установки для обробки понад мільйону літрів стічних вод в день. Стоки будуть проходити через водно-болотні угіддя, перш ніж їх повертатимуть в навколишнє середовище в річку Інголь.

Ділянка водно-болотних угідь буде побудована, експлуатуватися і обслуговуватися організацією Norfolk Rivers Trust. Передбачається, що робота над проектом почнеться до кінця року і буде завершена в березні 2018 року.

Ріган Харріс заявила: «Це дійсно захоплюючий проект, в якому можна брати участь, і перший для будь-якої компанії в Англії, що спеціалізується на водоочищенні. Такі водно-болотні угіддя дозволяють отримувати використану воду за таким самим високим стандартом, що і наші традиційні об'єкти, але при цьому значно скорочують вуглецевий слід компанії, витрати і, найголовніше, покращують стан навколишнього середовища та екосистеми».

Проект вартістю 500 000 фунтів стерлінгів створить один гектар нових водно-болотних угідь, що складається з чотирьох неглибоких взаємопов'язаних ставків, які будуть засаджені мілководними видами болотних рослин, такими як ірис, осока, очерет, калюжниця болотяна.

Водно-болотні угіддя призначені для того, щоб природним чином очистити воду, видаливши аміак і фосфати, перш ніж вода повернеться в річку. Існуючі очисні споруди Anglian Water вже видаляють більшість цих речовин відповідно до жорстких екологічних вимог, виданими Агентством з охорони навколишнього середовища.

 

За даними: http://wwtonline.co.uk

Коментарі

Дивись також
 
Популярні