КОМПАНІЯ ВФС-ЗАХІД – ФОРПОСТ ЧИСТОЇ ВОДИ НА ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ

11 квітня 2017 р.
 

Віктор Каспаревич

Вода є головним чинником сталого розвитку кожної держави. На превеликий жаль, ситуацію з водою в нашій країні не можна назвати прийнятною. Серед головних проблем – незадовільна якість природних джерел водопостачання, застарілість технологій та мереж систем централізованого водопостачання, вторинне забруднення води при її транспортуванні до споживача та багато інших.

 

Одним з найефективніших шляхів вирішення цих проблем є широке застосування систем локальної водопідготовки.

Компанія «ВФС-Захід» працює на ринку водопідготовки більше ніж 20 років і є одним із визнаних лідерів західного регіону нашої країни.

Основні напрямки діяльності компанії – підбір, продаж, монтаж та сервісне обслуговування сучасного обладнання для очищення води та насосного обладнання відомих торгових марок GRUNDFOS (Данія) та PEDROLLO (Італія).

Компанія «ВФС-Захід» ставить перед собою мету зробити чисту питну воду доступною для кожної людини, запропонувавши сучасне обладнання провідних торгових марок для економічних систем водопідготовки.

Для цього, «ВФС Захід» розробляє та пропонує різні варіанти систем водоочищення, як для домашнього використання, так і комплексні системи очистки води для промислових підприємств та організацій.

Наша компанія використовує лише високоякісну продукцію всесвітньо відомих виробників насосного та водоочисного обладнання: Grundfos (Данія), Pedrollo, Elbi, Zilmet (Італія), EcoWater Systems (США), Ecosoft (Україна), Honeywell (Німеччина), Pentek (США), VIQUA (Канада), Aquafilter (Польща) та інші. Ми пропонуємо нашим клієнтам найсучасніші та високотехнологічні зразки:

  • фільтраційного та водоочисного обладнання;
  • накопичувальні ємності та гідроакумулятори;
  • картриджі та наповнення для фільтрів;
  • обладнання для систем опалення;
  • насосне обладнання тощо.

Використовуючи комплексний підхід до вирішення «водних» проблем замовника, «ВФС Захід» виконує весь необхідний комплекс послуг: консультування, проектнодослідницькі роботи, постачання та монтаж обладнання, гарантійний та післягарантійний сервіс.

Високий професійний рівень та багаторічний досвід дозволяють спеціалістам компанії вирішувати завдання будь-якого рівня складності.

Компанія перша на теренах Західної України уклала договори з ТОВ «НВО «ЕКОСОФТ» та ТзОВ «ГрундфосУкраїна». За роки праці, компанія зарекомендувала себе як якісний, добропорядний постачальник, підрядник продажу обладнання та виконавець послуг і робіт.

У нашій базі понад 3000 клієнтів, як промислових підприємств так і індивідуальних замовників. Щодня ми обробляємо запити щодо підбору та встановлення обладнання для очищення води та здійснюємо підбір насосного обладнання по запитам клієнтів.

Одним із нових напрямків діяльності компанії є імпорт таблетованої солі польського виробництва під власною торговою маркою «AQUAEXPERT».

Іонообмінні фільтри в процесі своєї роботи виснажуються, витрачаючи іони натрію.

Щоб відновити їх робочі властивості, потрібна періодична регенерація іонообмінних смол, виконана за допомогою розчину кухонної солі. Кухонну сіль зручніше використовувати спресованою в таблетки (таблетована сіль), що дозволяє забезпечити рівномірне розчинення і оптимальний контакт солі з водою.

Понад чотири роки плідної роботи дозволили здобути друге місце (срібло) у 2014 та перше місце (золото) у 2016 у номінації імпортер року, що підтверджують отримані сертифікати та нагороди від Національного Бізнес Рейтингу. 

 

       Історія імпорту у цифрах

Використання високоякісної таблетованої солі набагато економніше за звичайну сіль, таблетки в процесі розчинення не розпадаються на частини, а поступово розчиняються. Доведено, що купуючи таблетовану сіль, яка дорожче ніж звичайна, Ви значно заощадите на придбанні та заміні дорогих іонообмінних смол, а також запчастин для виконуючих механізмів.

На базі компанії працює сервісний центр по гарантійному та після гарантійному ремонту обладнання для водопідготовки та насосного обладнання.

Компанія одна з перших відкрила сервісний центр по насосному обладнанню GRUNDFOS (Данія), та на сьогодні укомплектована матеріально-технічногю базою, що дає змогу виконувати замовлення будь якого рівня складності.

В жовтні 2014 року на базі магазину компанії «ВФС Захід» було відкрито шоурум компанії Екософт – одного з провідних виробників обладнання, матеріалів та рішень в галузі очистки води.

Компанія «ВФС Захід» є одним із засновників та активним учасником Всеукраїнської громадської організації «Українська водна спілка WaterNet» і є офіційним представником спілки на Західній Україні.

В рамках сертифікаційної програми WQA (Water Quality Association), яку в Україні представляє спілка WaterNet, директор компанії Віктор Васильович Каспаревич отримав міжнародний сертифікат фахівця WQA.

Все обладнання, яке пропонує компанія «ВФС Захід» є сертифікованим і його можна замовити в інтернет-магазині http://www.aquaexpert.com.ua/ .

«ВФС Захід» запрошує всіх, кому не байдужі питання чистої води, до плідної співпраці.

Коментарі

Дивись також
 
Популярні