9-а Міжнародна виставка LABComplEX

28 лютого 2017 р.
 

18-20 жовтня 2016 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбулася IX Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH - єдина галузева виставка України, яка об'єднує всі сегменти лабораторної галузі в промисловості, науково-дослідній сфері та медицині.

 

Виставку, яка традиційно проходила в гостинному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», супроводжувала насичена науково-практична і ділова програма.

В роботі виставки взяли участь 130 компаній, які представили обладнання та технології відомих торгових марок з 15 країн: України, США, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Великобританії, Швеції, Швейцарії, Японії, Китаю, Румунії, Чехії, Австрії та ін.

Було представлено понад 150 світових торгових марок, таких як Thermo Fisher Scientific, Shimadzu, Retsch, Nabertherm GmbH, NETZSCH-Gerätebau GmbH, Becton Dickinson Biosiences, METTLER TOLEDO, BINDER GmbH, EPPENDORF, Precisa, Leica Microsystems, Leica Biosystems, Waters, Merk Millipore , PerkinElmer, Kern, Carl Zeiss, Roche Diagnostics, Abbott Molecular, Bio-Rad, Sysmex і багато інших.

Серед постійних компаній-учасників: «Альфа Клас», «Альфа Клас», «Атомкомплексприлад», «Бест Диагностик», «Біола», «БІОЛАЙН Україна», «БМТ УА», «Вега Медика», «ВКФ Медтехніка», «Волес»,«Галатея»,«Гемопласт»,«Группотест»,«Діамеб», DiaSys Diagnostic Systems,«ЄСМ Україна», «ІКФ Сервіс Плюс», «Інвестлаб», «Колізей 21», «Лабвіта», «МедБіоАльянс», «Медкосвісс», «Організація Медичного Бізнесу», «Промо-Мед», «Реагент», «Рош Україна», «Сенті-Лаб», «Спектран», «Спецтехоснастка», «Стосунки і партнери», «Склоприлад», «Термоинжиниринг», «Терра-Мед», «Техноваги», «Технопролаб», «ХЕМА», «ЕксімКаргоТрейд», «Ерба Лахема», «ЮВІС» і багато інших.

Серед нових експонентів: Envirco Corporation, Miele, Snibe, «Агрохімлаборант», «Аналіт Системс Україна», «Біолабтех ЛТД», «Вента Лаб», «Інтерсістем», Медична лабораторія «МЕДЛАБ», НВО «Дніпро-МТО», «Памір сервіс»,«Полікс Груп», «ПроБіоВет Україна», «Ромер Лабс Україна», Sanimed International Impex SRL, «Сервіслаб», «Скайлайн Софтвер»(«1С Підприємство»), «Тек Інжиніринг».

На стендах компаній-учасників фахівці змогли ознайомитися з новинками аналітичного обладнання, лабораторними контрольно-вимірювальними приладами, загальнолабораторним обладнанням, мобільними лабораторіями, лабораторними меблями і посудом, інструментами та витратними матеріалами, реагентами, індикаторами, тест-системами, засобами індивідуального захисту, спецодягом та іншим оснащенням для лабораторій всіх типів і видів.

В рамках виставки LABComplEX Національна академія наук України представила експозицію «Наука - обороні та безпеці держави». Ознайомитися з науково-технічними розробками установ НАН України прибув Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Особлива увага глави уряду була прикута до розробок в сферах оборони і безпеки, агропромислового комплексу та медицини. Глава уряду пообіцяв вченим підтримку і інвестиції з боку держави. «Наше завдання сьогодні - об'єднати можливості української науки і перенести їх в реальний сектор для того, щоб виробляти конкурентний український національний продукт», - підкреслив Володимир Гройсман.

Виставку супроводжувала науково-практична і ділова програма, орієнтована на підвищення кваліфікації фахівців, розширення і вдосконалення практичних і теоретичних навичок, ознайомлення з новітніми технологіями і сучасним обладнанням.

В рамках заходу відбулося 30 конференцій та семінарів і 16 майстер-класів. Спікерами стали 296 експертів.

Фахівці взяли участь в конференціях, семінарах, майстер-класах в рамках наступних науково-практичних програм: «Дні харчової промисловості та аграрного сектора», «Дні фармацевтичної промисловості», «Дні ветеринарної медицини», «Дні лабораторної медицини». Крім цього, програма включала в себе науково-практичні заходи для фахівців різних галузей промисловості, науково-дослідницької сфери.

Цього року партнерами і організаторами, а також співорганізаторами науково-практичних заходів виступили: НАН України, Інститут післядипломної освіти Національного університету харчових технологій, Одеська національна академія харчових технологій, Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, Національне агентство акредитації України, технічний комітет стандартизації (ТК 166), ДП «Укрметртестстандарт», ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів, Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини, Лабораторна і метрологічна служби НАМН, Міжінститутський Референтний лабораторний центр НАМН, Українська лабораторія якості і безпеки продукції АПК Національного університету біоресурсів і природокористування України, Державний навчальний центр з Належної Виробничої/Дистриб'юторської Практики, УКЦ «Євроакадемія», ГК «Віалек» , «УКРМЕДСЕРТ» та інші.

Виставку відвідали 4859 зареєстрованих фахівців з усіх регіонів України та зарубіжжя. Виставка традиційно стала авторитетною галузевою подією, яка впливає на розвиток технологічного потенціалу різних галузей промисловості, медицини та науки.

Подія відкрила нові перспективи для бізнесу, дала можливість встановити нові ділові контакти, протестувати і вибрати сучасне обладнання для всіх типів і видів лабораторій.

Коментарі

Дивись також
 
Популярні