Штучні болота допоможуть очистити промислові стічні води Шанхаю

27 лютого 2017 р.
 

Очищена вода буде повторно використовуватися на заводах промислового парку.

 

Французька компанія забезпечила контракт на $ 19,7 млн, щоб побудувати штучне заболочене угіддя для очищення води в одному з найбільших нафтохімічних індустріальних парків в Азії.

Suez будуватиме, так звані Dragonfly зони - тип водно-болотного угіддя - використовується для очищення стічних вод, що виробляються в Шанхайському Нафтохімічному Індустріальному парку (ШНІП). Індустріальний парк розташований на узбережжі, в годині від найбільшого міста Китаю, і безсумнівно знаходиться серед найбільших промислових зон, присвячених нафтохімічному виробництву в Азії.

Проект ШНІП буде використовувати воду заводів парку для фільтрації на проектованій території в 88 акрів.

"Кілька видів десятків рослин буде обрано на місцевому рівні в залежності від їх можливостей очищення," сказав прес-секретар компанії Suez. До їх числа відносяться рогози, очерет і інші водні рослини, які будуть фіксувати і розщеплювати забруднюючі речовини в воді в міру проходження через водно-болотні угіддя.

Перевагою побудованих водно-болотних угідь є те, що вони очищають стічні води природним шляхом, як сказав Брюс Томсон, заслужений професор у галузі цивільного будівництва в Програмі з водних ресурсів в Університеті штату Нью-Мексико. "Ви не додаєте ніякі хімічні речовини, ви не очищаєте воду механічним шляхом," сказав професор. "Вам потрібно лише трохи енергії, щоб подати воду в систему."

Крім того, побудовані заболочені території забезпечують "дуже приємне середовище для водних організмів - і очеретів, і птахів, і рослинності, і тваринного світу," сказав Брюс Томсон.

 

За даними: www.seeker.com

Коментарі

Дивись також
 
Популярні