Водоочисний завод Південної Кароліни отримав нагороду «Безпечна вода»

23 лютого 2017 р.
 

Водоочисний завод Purrysburg отримав престижну Президентську нагороду «Безпечна вода» від Партнерства.

Партнерство - це програма оптимізації процесу отримання питної води під егідою Американської асоціації водних робіт (AWWA), Агентства з охорони навколишнього середовища (EPA) і інших водогосподарських організацій, з метою визначення постачальників води, які постійно забезпечують споживача якісною питною водою, що відповідає нормативним вимогам.

"Отримання Президентської нагороди є дуже важливим досягненням в нашій поточній роботі, що відповідає жорстким цілям продуктивності", сказав генеральний директор Ed Saxon. "Покращення якості нашої води є метою, яку ми завжди будемо намагатися задовольнити і по можливості перевершити. Президентська премія є важливою подією, оскільки ми прагнемо постійно вдосконалюватися і в кінцевому підсумку відповідати вимогам кваліфікації в області присудження нагород за очищення води."

Партнерство з безпечної питної води є програмою самовдосконалення в сфері оптимізації системи розподілу і водоочищення. Більше 250 установ комунального господарства, які в загальній сумі обслуговують більше 100 млн чоловік, неодмінно відповідають вимогам Партнерства щодо забезпечення якісною безпечною питною водою шляхом досягнення операційних переваг в обробці або розподілі води. Абоненти комунальних установ беруть участь в суворому процесі самооцінки та експертної оцінки, розроблених експертами даної галузі.

 

За даними: http://waterworld.com

Коментарі

Дивись також
 
Популярні