DOW – 20 РОКІВ НА РИНКУ УКРАЇНИ

22 листопада 2016 р.
 

В цьому році виповнюється 20 років наявності компанії Dow в Україні. З цієї нагоди директор українського представництва компанії Олександр Александров поділився своїм баченням майбутнього Dow на світовому та українському ринках в інтерв'ю журналу «Вода і водоочисні технології».

                                                       

ВіВТ: Наскільки нам відомо, в цьому році виповнюється 20 років роботи компанії Dow на українському ринку. Як би Ви могли оцінити цю подію?

О. А .: Так, дійсно, в листопаді 2016 року рівно 20 років з дня відкриття представництва Dow в Україні. Це великий термін, за цей час компанія зміцнила свої позиції на ринку, накопичила великий досвід, а також виховала не одне покоління співробітників. І це лише початок.Співробітники компанії регулярно проводять навчальні семінари по технологіям і продуктам, розповідаючи про новинки, тенденції та перспективи різних напрямків бізнесу Dow в Україні та світі.

Dow - багатогалузева хімічна компанія, яка використовує досягнення науки і техніки на благо прогресу людства. Компанія створює інноваційні технології для вирішення нагальних світових проблем: забезпечення чистою питною водою, виробництво відновлюваної енергії, енергозбереження та підвищення продуктивності сільського господарства.

Dow розглядає Україну і весь регіон СНД в якості пріорітетного ринку, що володіє високим потенціалом зростання, і прагне до постійного зміцнення відносин із замовниками, підтримки відкритого діалогу з усіма зацікавленими особами і поліпшення послуг, що надаються.

Компанія приділяє дуже багато уваги проблемі сталого розвитку, а також надає інноваційні продукти і технології, завдяки яким водні ресурси стають доступними і безпечними, їжа на наших столах і в магазинах смачніше, ліки більш ефективними, а промислові підприємства більш екологічними.

ВіВТ: Чи планує компанія продовжувати розвивати свою глобальну стратегію зростання?

О.А .: Звичайно, адже одна з головних особливостей нашої компанії - це активність, спрямована, в тому числі, на істотне збільшення інвестицій в дослідження і розробку високоякісної сировини і продуктів, які дозволять нам зберігати прийнятні ціни у всіх регіонах, де ми працюємо, і забезпечувати досягнення довгострокових цілей нашої компанії.

Директор українського представництва компанії Dow Олександр Александров

ВіВТ: В яких напрямках працює ваша компанія в Україні?

О.А .: Dow є глобальною компанією. У сферу її активного розвитку входять розробки в секторах промислової хімії, сільського господарства, будівництва, водопідготовки і водоочищення різних об'єктів промисловості і побутового сектора, оснащення зон видобутку корисних копалин та багато іншого. На перший погляд наші продукти не завжди помітні в товарах або послугах, що використовують хімічні компоненти. Однак практично в кожному з них присутнє те чи інше рішення Dow.

Серед багатьох розробок, впроваджених в Україні, хочу відзначити діяльність компанії на українському ринку водопідготовки. За минулі 20 років численні продукти компанії, призначені для водопідготовки та водоочищення, є актуальними серед більшості найбільших українських промислових підприємств. Це всі атомні електростанції, теплові електростанції Київенерго, Центренерго, Дніпроенерго, хімічні заводи, що виробляють мінеральні добрива, харчові підприємства - виробники напоїв, фармацевтичні підприємства та багато інших. Наші клієнти використовують практично весь спектр наших продуктів для водопідготовки: іонообмінні смоли, зворотноосмотичні і ультрафільтраційні мембранні елементи, антискаланти, біоциди, а також системи електродеіонізації і технології протитечійної регенерації іонообмінних смол.

Успішне використання цих продуктів в різних технологічних процесах передбачає наявність у користувачів достатнього обсягу спеціальних знань. Для передачі цих знань компанія щорічно проводить науково-практичні семінари для фахівців-водників українських промислових підприємств. Лекції читають провідні технічні фахівці Dow.

Такий підхід разом з високою якістю продукції дозволяє Dow досягнути максимальної ефективності впроваджуваних рішень.

Словом, всі 20 років нашої присутності ми намагаємося розвивати бізнес разом з країною.

ВіВТ: Як відомо, компанія Dow приділяє велику увагу соціально значимим проектам. Можете сказати що-небудь з цього приводу?

О.А .: В Україні, як і в світі, компанія є активним учасником цілого ряду соціально значущих проектів. Наприклад, Dow є всесвітнім партнером Олімпійських ігор до 2020 р. В рамках підтримки і розвитку спорту готуємо захід до 25-річчя Національного олімпійського комітету (НОК) України.

Компанія співпрацює з благодійними організаціями, допомагає дитячим будинкам, активно розвиває волонтерські проекти за участю співробітників, а також підтримує розвиток молодих вчених, проводячи наукові конференції та семінари. Наприклад, спільно з компанією «Екософт» Dow реалізувала проект по встановленню та заміні фільтрів для очищення води в декількох дитячих будинках на території України. Ми надаємо допомогу дитячому будинку в м. Дружківка, за підтримки благодійної організації «Поступ», тісно співпрацюємо з центром соціально-психологічної реабілітації дітей №1 в Києві.

З метою підтримки талановитої молоді та залучення уваги учнів до глобального питання дефіциту прісної води, Dow, вже сім років, сприяє проведенню щорічного конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз». Ми пишаємося тим, що компанія підтримує і відіграє важливу роль в організації цього проекту. Дуже важливо привертати увагу громадськості до правильного використання ресурсів нашої планети. Підтримуючи конкурс, ми отримуємо можливість розповісти про нас, наші технології, принципи і передати це все новому поколінню.

ВіВТ: Як Ви плануєте відсвяткувати ювілей?

О.А .: Урочиста церемонія і святкування 20-річчя відбудеться 2 листопада. За традицією, цього дня ми відзначимо в компанії наших замовників і партнерів.

 

Коментарі

Дивись також
 
Популярні