ОБЛАДНАННЯ КОМПАНІЇ INTERTECH ДЛЯ АНАЛІЗУ ЯКОСТІ ВОДИ

1 листопада 2016 р.
 

Компанія Intertech Corporation - ексклюзивний представник Thermo Fisher Scientific (США) на території України і країн СНД. На даний момент Thermo Fisher Scientific - це провідний виробник дослідного і лабораторного аналітичного устаткування з річним оборотом понад 17 млрд. доларів.

 

Компанія Intertech пропонує для аналізу питних, поверхневих, підземних і стічних вод, зливових стоків, мулів і донних відкладень повний комплекс обладнання для підготовки проб і елементного аналізу.

Оптичні емісійні спектрометри з індуктивно-зв'язаною плазмою (ІСП) iCAP 7000 - призначені для проведення повного багатоелементного аналізу. Це означає, що за один вимір виконується кількісне визначення всіх елементів, що цікавлять, при цьому загальний час аналізу не залежить від кількості елементів, що визначаються. Крім визначення металів, можливо визначення сірки, фосфору, миш'яку та ряду інших неметалів. Завдяки високій точності і чутливості, оптичні емісійні спектрометри з індуктивно зв'язаною плазмою iCAP 7000 можуть повністю замінити атомно-абсорбційний метод, в тому числі і з електротермічним атомізатором. Можливість одночасного визначення всіх елементів і у всьому діапазоні концентрацій (від мікродомішок до елементів з високим вмістом), простота калібрування (лінійне калібрування за чистими водними розчинами) дозволяють скоротити і спростити роботу лабораторії елементного аналізу до мінімуму. В Україні діє стандарт ДСТУ ISO 11885: 2005 з визначення 33 елементів в природних, стічних водах, а також у питній воді методом емісійної спектрометрії з індуктивно-зв'язаною плазмою.

В даний час поставлені ІСП - спектрометри серії iCAP 7000 в водоканали мм. Кропивницький (кол. Кіровоград) та Суми, інсталяція приладів очікується найближчим часом.

З 2014 року в лабораторії водоканалу м. Черкаси успішно експлуатується атомно-абсорбційний спектрометр серії iCE 3000 виробництва Thermo Fisher Scientific.

Атомно-абсорбційний метод дозволяє визначати практично всі метали і деякі неметали згідно з прийнятими нормативними методиками, зокрема, РЕВ «Уніфіковані методи дослідження якості вод».

У вересні 2016 року в м. Горішні Плавні (кол. Комсомольськ, Полтавська область) компанія Intertech Corporation і Полтавський ГЗК провели навчальний семінар «Спектрометри з індуктивно зв'язаною плазмою виробництва компанії Thermo Scientific (США) та їх програмне забезпечення».

У семінарі взяли участь 35 співробітників різних підприємств з 10-ти міст України. Активну участь взяли співробітники водоканалів.

Учасники семінару прослухали лекції та провели практичні заняття з наступних питань:

  • застосування ІСП - спектрометра;
  • робота на спектрометрі;
  • розробка методик аналізу різних об'єктів;
  • вивчення програмного забезпечення і основних вузлів приладу;
  • вимоги до приміщення і комунікацій.

Intertech Corporation регулярно проводить семінари та вебінари, на яких можна дізнатися про новинки, познайомитися з колегами, а також обмінятися досвідом.

Крім підбору і постачання лабораторного обладнання, компанія Intertech здійснює комплексну підтримку користувача на всіх етапах: від інсталяції обладнання та навчання персоналу - до методичних рекомендацій і технічного обслуговування в гарантійний та післягарантійний період у всіх регіонах України.

Досвід і кваліфікація співробітників компанії підтверджені сертифікатами і дипломами. Сервісні інженери і методисти проходять регулярні тренінги, курси підвищення кваліфікації на заводах-виробниках обладнання в Європі і США.

Приєднуйтесь до команди професіоналів!

Коментарі

Дивись також
 
Популярні