КОМПАНІЯ «ЕКОТЕХ» – 20 РОКІВ В БОРОТЬБІ ЗА КРАЩУ ЯКІСТЬ ЖИТТЯ

1 листопада 2016 р.
 

Сучасний будинок насичений різною технікою, при роботі якої використовується вода. Ви не замислюєтеся, якої якості вода потрібна для обладнання, поки на змішувачі, який Ви так довго обирали, не з'являються неестетичні патьоки, коли в посудомийну машину необхідно засипати все більшу кількість різної хімії (це для машини, це для якості прання і м'якості білизни). Все це змушує задуматися про якість води у вас вдома.

Павло Коен,  технічний директор ВКФ «Екотех»

 

Компанія Екотех вже 20 років працює на «водному» ринку України, здійснюючи постачання, проектування, монтаж, сервісне і гарантійне обслуговування сучасних систем очищення води. Наша компанія володіє широким асортиментом фільтрів для води та систем водопідготовки. Більше 1000 найменувань від 19 провідних світових виробників допомагають нам вирішити будь-яку проблему з водою.

Наші рішення, для яких ми використовуємо обладнання відомих світових виробників - Ecowater, Сlack, Pentek, TGI (США), R-Can (Канада), Екософт (Україна), застосовуються як для побутових фільтрів квартир, житлових будинків, офісів, так і в великих комплексах водопідготовки промислових об'єктів.

За роки роботи, нашими клієнтами стали понад 60 великих організацій (підприємств) серед яких: заводи, підприємства харчової промисловості, готелі, ресторани, державні установи та багато інших, а також більше 3000 приватних клієнтів - власників котеджів і квартир, які використовують наші послуги очищення води для побутових потреб. Наявність власної сервісної служби забезпечує клієнтів своєчасним обслуговуванням.

ЩО ТАКЕ E-SOLUTIONS?

Проблеми, що виникають при використанні неочищеної води в побуті, для Вас виражаються в неприємних відчуттях при контакті з водою, в проблемах з побутовою технікою, якістю прання, якістю приготованих напоїв і т.д. Рішення, здавалося б, просте - встановити фільтр. Сьогодні пропонується велика різноманітність фільтрів і систем очищення води різних комплектацій і виробників, проте вкрай важливим є комплексний підхід до вирішення всіх проблем з якістю води у вашому будинку, а не установка будь-яких фільтрів для заспокоєння.

Виходячи зі світового досвіду, навіть при наявності найсучаснішого обладнання підготовки води на комунальних станціях розподілу, неможливо обійтися без водопідготовки безпосередньо у споживача.

Існують забруднювачі, які неможливо прибрати на комунальних станціях, наприклад, жорсткість.

Ось тільки деякі проблеми, що виникають при підвищеній жорсткості води:

 • відкладення вапняного нальоту в пральних і посудомийних машинах, прасках, сантехніці;
 • збільшення енергоспоживання при нагріванні води;
 • збільшення використання миючих засобів на 60%;
 • погіршення якості прання і миття посуду - на поверхні посуду з'являються білі плями, а тканини стають більш жорсткими і крихкими, з них не вимиваються пральні порошки;
 • погіршення здоров'я - пересушування і подразнення шкіри та волосся - солі жорсткості утворюють нерозчинні сполуки з шампунем або милом.

На станціях підготовки води використовуються ефективні методи знезараження води, однак, наявність хлору у воді має свої негативні наслідки, позбутися від яких можливо безпосередньо у вас вдома.

З огляду на параметри води з міського водопроводу, більше 10-ти років тому ми спільно з НПО «Екософт» розробили E-solutions - готове ефективне вирішення всіх проблем з водою у вашій квартирі або будинку. Зараз аналогічний підхід використовують практично всі компанії, що працюють в цій сфері.

E-solutions - це комплект систем для очищення господарсько-побутової води в усьому будинку і фільтрів для доочищення питної води. Системи для очищення господарсько-побутової води монтуються на вході води в будинок, і чиста вода постачається до кожної точки водовідбору, тобто до побутової техніки, всіх кранів та унітазів. Фільтр для очищення питної води монтується безпосередньо під кухонною мийкою, на мийку ж виводиться окремий елегантний кран для води вищої якості.

Ми пропонуємо комплекти обладнання, що враховують не тільки продуктивність, якість очищення і габарити місця установки, а й експлуатаційні витрати.

Ecopurity

Потужність системи: для квартири з 1 санвузлом. Очищує воду від: механічних забруднень, запаху хлору, покращує колір. Питна вода очищається на 99,8% від усіх забруднень, включаючи віруси і бактерії.

Ecocompact

Потужність системи: для квартири з 1 санвузлом. Пом'якшує побутову воду. Питна вода очищається на 99,8% від усіх забруднень, включаючи віруси і бактерії.

Ecocomfort

Потужність системи: для квартири з 2 санвузлами. Пом'якшує побутову воду. Питна вода очищається на 99,8% від усіх забруднень, включаючи віруси і бактерії

Ecosmart

Потужність системи: для квартири з 3 санвузлами і більше. Пом'якшує побутову воду, видаляє запах хлору. Питна вода очищається на 99,8% від усіх забруднень, включаючи віруси і бактерії.

Ecosmart plus

Потужність системи: для котеджу з 4 санвузлами і більше. Пом'якшує побутову воду, видаляє запах хлору. Питна вода очищається на 99,8% від усіх забруднень, включаючи віруси і бактерії.

РІШЕННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА

Широкий спектр можливостей дозволяє ВКФ «Екотех» забезпечувати комплексний підхід до вирішення проблем пов'язаних з якістю води на промислових і комерційних підприємствах. Наші фахівці здатні розробити, змонтувати, налаштувати і здати в експлуатацію обладнання для очищення води будь-якої складності.

Наявність власної сервісної служби ВКФ «Екотех» завжди забезпечує наших клієнтів якісним обслуговуванням устаткування для очищення води, а склад витратних матеріалів і запчастин дозволяє зробити це в найкоротші терміни.

Спектр обладнання, що використовується для водопідготовки ВКФ «Екотех» включає:

 • Комплекси реагентного знезараження, видалення заліза, освітлення води.
 • Установки Na-катіонітового пом'якшення води.
 • Установки фільтрації на мультимедійних загрузках.
 • Установки комплексного пом'якшення, видалення заліза, марганцю та органічних речовин.
 • Установки Н-катіонування для зниження жорсткості, лужності, мінералізації води.
 • Установки видалення заліза, марганцю із застосуванням каталітичних фільтруючих завантажень.
 • Установки іонообмінної демінералізації води.
 • Установки кондиціонування води на активованому вугіллі.
 • Установки ультрафіолетового знезараження.
 • Установки зворотного осмосу - демінералізація, знесолення морської і солонуватою води.
 • Установки нанофильтрації - пом'якшення, часткова демінералізація, видалення пестицидів.
 • Установки ультрафільтрації - знезараження, видалення колоїдних домішок без зміни мінерального складу води.

ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Правильний підбір обладнання для очищення є запорукою успіху отримання чистої води, як в побуті, так і на виробництві. Фахівці «Екотех» на підставі хімічного аналізу води і даних про водоспоживання підберуть оптимальне рішення для очищення та запропонують повний комплект обладнання для вирішення проблем з водою. Маючи багаторічний досвід підбору обладнання та втілення цих проектів у життя, ми можемо гарантувати якість очищеної води.

Зазвичай наші фахівці пропонують кілька варіантів систем очищення води, які відрізняються за ціною і класом обладнання, надаючи Вам вибір. Усі запропоновані нами рішення рівноцінні за якістю очищення води, відрізняються тільки ступенем автоматизації процесу очищення. На нашому сайті www.eco-tech.od.ua можна скачати бланк технічного завдання для підбору водоочисного обладнання. Ви можете відправити нам заповнений бланк факсом або електронною поштою, а натомість отримаєте комерційну пропозицію з водоочищення у вашому котеджі або на виробництві.

МОНТАЖ І НАЛАГОДЖЕННЯ ОБЛАДНАННЯ

Запорукою нормальної і тривалої роботи обладнання очищення води є якісний монтаж, виконаний кваліфікованими фахівцями ВКФ «Екотех».

За багато років роботи в сфері очищення води, нами здобутий великий досвід, як у промисловому, так і побутовому секторах. Фахівці нашої фірми здатні втілити в життя рішення будь-якої складності. Володіючи всією необхідною технічною інформацією від фірм-виробників обладнання, ми робимо все можливе для правильного і якісного монтажу. Тільки при тісній співпраці з замовником, а особливо це стосується приватних клієнтів, нам вдається задовольнити найвибагливіші запити, як з технічної, так і з естетичної точки зору. А це є важливим, коли справа стосується квартир і котеджів.

СВОЄЧАСНИЙ СЕРВІС - ЦЕ ГАРАНТІЯ НАДІЙНОЇ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ

Системи очищення води, які використовуються нами, мають максимальну надійність і якість, але все ж вимагають періодичного обслуговування фахівцями.

Наявність власної сервісної служби ВКФ «Екотех» забезпечує наших клієнтів якісним обслуговуванням устаткування для очищення води, а склад витратних матеріалів і запчастин дозволяє зробити це в найкоротші терміни.

Своєчасне обслуговування систем очищення води є запорукою високої ефективності і тривалості їх роботи, що дозволить заощадити Вам не тільки гроші, але і власний час та нерви.

Все обладнання, придюане в нашій фірмі, має гарантійний термін не менше одного року, який можна продовжити до трьох років - уклавши договір на обслуговування.

Правильний підбір водоочисного обладнання є запорукою успішного отримання необхідної за технологією води для Вашого виробництва. Фахівці ВКФ «Екотех» на підставі хімічного аналізу води і даних про водоспоживання підберуть Вам оптимальне рішення з очищення та запропонують повний комплект обладнання для вирішення проблем з водою.

Коментарі

Дивись також
 
Популярні