HydroFLOW УКРАЇНА – ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТЕ РІШЕННЯ ДЛЯ БОРОТЬБИ З НАКИПОМ

28 жовтня 2016 р.
 

Утворення накипу і біологічних відкладень в водооборотних системах підприємств - це завжди актуальне питання. Ці відкладення знижують ККД всіх систем при одночасному збільшенні витрат енергоресурсів, прискорюють процес корозії металу, вимагають утримувати та обслуговувати станції дозування реагентів і системи підготовки води.

 

Відкладення, що утворюються на внутрішній поверхні трубопроводів і обладнання, є продуктами складних фізико-хімічних процесів. У ряді випадків відкладення є продуктами життєдіяльності мікроорганізмів, що мешкають і присутні в трубах завдяки «комфортним» умовам.

Ринок переповнений пропозиціями щодо комплексної водопідготовки, які обіцяють вирішення питань накипу і біологічних відкладень. Але, навіть маючи найсучаснішу систему водопідготовки, підприємства змушені звертатися за послугами гідрохімічного промивання устаткування та трубопроводів.

Компанія HydroFLOW Україна пропонує рішення, яке здатне спростити комплексні системи водопідготовки і підвищити ефективність їх роботи.

Прилади HydroFLOW - унікальна для України електроінновація, простий і екологічно чистий спосіб захисту водооборотних систем від утворень накипу і біологічних відкладень.

Правильно підібраний прилад і місце його встановлення забезпечать зниження собівартості управління водними ресурсами:

 • Зниження вартості обслуговування водооборотних систем;
 • Скорочення кількості зупинок виробництва на обслуговування;
 • Підвищення ефективності теплопередачі;
 • Зниження обсягів споживання води;
 • Зниження втрат в тепломережах підприємства;
 • Зниження втрат у водопровідних системах;
 • Зниження енерговитрат на перекачування води;
 • Зниження споживання природного газу;
 • Економія на закупівлі інгібіторів біологічних відкладень і накипу;
 • Економія на закупівлі таблетованої солі;
 • Покращення показника забрудненості стічних вод.

Мал. 1. Прилад HydroFLOW встановлений на градирні охолодження аміаку. Повністю відключена подача хімічних реагентів. Скидання води конденсатором по провідності припинений. Витрата води обумовлена тільки природним випаровуванням

Головний результат роботи приладів HydroFLOW - зниження собівартості і покращення якості продукції, що виробляється.

 

ПРИЛАДИ HydroFLOW ЕФЕКТИВНО ЗАПОБІГАЮТЬ УТВЕРЕННЮ НАКИПУ

Прилад індукує унікальний електричний сигнал в будь-якому типі труби, на якій він встановлений. Електричні хвилі об'єднують іони кальцію в суспендовані кластери, які перетворюються в стабільні кристали.

Такі кристали не утворюють накип на стінках труб і на нагрівальних елементах, тим самим збільшуючи ефективність теплопередачі, знижуючи витрати на технічне обслуговування і скорочуючи витрати на використання хімікатів.

Циркулюючи в системі, кристали виділяють невелику кількість вуглекислого газу, який діє як розпушувач існуючого шару накипу.

Сфера застосування включає в себе системи водопроводу, водооборотні системи промислових підприємств, каналізації, теплообмінники, водонагрівачі, насоси та свердловини в житлових, комерційних, промислових і сільськогосподарських секторах, в суднобудуванні (Рис. 1-3).

Таблиця. Збільшення витрат через наявність накипу в водонагрівальних та водоохолоджувальних системах.

 

ПОЗБУТИСЯ ВІД БІООБРОСТАННЯ ПРОСТО

Сигнал приладу HydroFLOW формує шар гідратації з чистої води навколо бактерій.

Осмотичні сили води в бактеріях або водоростях, створюючи осмотичний тиск, розривають клітинну мембрану і приводять до руйнування клітин.

Рис. 2. Результат роботи приладу HydroFLOW, встановленого на живильній лінії парових котлів перед економайзером. М'ясокомбінат в м. Харків

Рис. 3 Результат роботи приладу HydroFLOW– котеджне містечко «Золоче».За 16 днів без додавання химичених реагентів, вода стала светлішою, почали відшаровуватись відкладення кальцію.

У пластикових трубах електромагнітні імпульси вільно проникають крізь матеріал труби. Тим самим пристрій тимчасово електрично заряджає завислі частинки забруднень: одні позитивним зарядом, інші негативним. Електричне взаємне притягання заряджених частинок у воді і є рушійним фактором флокуляції (утворення пластівців).

Між з'єднаними разом частинками утворюються місткові зв'язки, зв'язуючи окремі частки в великі агломерати. Утворюються стійкі завислі флоки (флоккули). Флоки надалі затримуються системою фільтрації.

Спостерігається ефект, який можна порівняти з додаванням у воду флокулянту і коагулянту, але він досягається БЕЗ реагентів.

 

ОБЛАДНАННЯ HydroFLOW ПРИБИРАЄ ІСНУЮЧУ КОРОЗІЮ ТА ЗАПОБІГАЄ УТВОРЕННЮ НОВОЇ В ТРУБАХ І НАГРІВАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТАХ

Струм, що проходить уздовж металевої труби, створює коаксіальне магнітне поле або «скін-ефект», втручаючись в електрохімічну реакцію, необхідну для створення сприятливого середовища утворення корозії (Рис. 4).

Рис.4. Встановлене обладнання HydroFlow в системі водопостачання запобігає утворенню корозії внутрішнього трубопроводу до 65%

 

ФІЛЬТРАЦІЯ

Пристрій HydroFLOW генерує імпульс, за допомогою якого завислі частинки потоку води, які проходять через кільце фільтрів, примусово відфільтровують водні системи більш ефективно.

Електромагнітне поле з потрібними нам характеристиками запускає процес флокуляції та коагуляції (укрупнення) зважених часток, що призводить до більш високого ступеня фільтрації (Рис. 5).

Рис.5 Процес фільтрації за допомогою пристрою HydroFLOW

Підвищення ефективності фільтрації зменшує кількість зворотних промивок з коефіцієнтом 3 (три) і кількість води, що використовується в кожному циклі, зменшується до 50%.

Зменшення кількості зворотних промивок дає економію у використанні водних ресурсів і зменшення часу простою технологічного циклу.

Компанія HydroFLOW Україна - офіційний дистриб'ютор компанії Hydropath Technology Ltd з Великобританії (www.hydropath.com), яка розробила, запатентувала і виробляє прилади електронної водопідготовки HydroFLOW.

У 68 країнах світу технологія себе зарекомендувала як надійний, простий і екологічно чистий спосіб ефективного управління водними ресурсами.

Світові лідери своїх галузей давно довіряють захист виробничих процесів технології HydroFLOW: British Gas, Coca Cola, NASA, Nestle, Honda, Panasonic, Michelin, Kawasaki, Lockheed Martin Space Operations.

Компанією Hydropath Technology Ltd зареєстровано 10 патентів в 60 країнах світу.

Приєднуйтесь до професіоналів, які вже випробували прилади HydroFLOW на своїх об'єктах.

Більш детальну інформацію про продукти і рішення HydroFLOW ви зможете знайти на нашому сайті: www.h-flow.com.ua.

Телефонуйте нам за телефонами 067 238 0998, 044 500 5555, 044 209 8305. Наша адреса: Україна, Київ, вул. Анни Ахматової, 22, офіс 4004.
 

Коментарі

Дивись також
 
Популярні