Всесвітній день водних ресурсів

22 березня 2016 р.
 

22 березня 2016 року світова спільнота в черговий раз відзначає Всесвітній день водних ресурсів, ідея про святкування якого виникла на Конференції Організації Об'єднаних Націй з охорони навколишнього середовища та розвитку, яка відбулася 1992 року в Ріо-де-Жанейро. Офіційно свято було затверджено Генеральною Асамблеєю ООН в 1993 році, резолюцією № A/RES/47/193, і з тих пір відзначається щорічно.

Основною метою проведення Всесвітнього Дня Води є популяризація знань про необхідність збереження і раціонального використання водних ресурсів.

Щороку святкування Всесвітнього водного дня фокусується на абсолютно різних водних проблемах. Так в 1995 році темою дня була «Турбота про наші водні ресурси є справою кожного», в 2007 році - «Вирішення проблеми дефіциту води», а в 2015 - «Вода і сталий розвиток».

У цьому році темою Дня Води є «Водні ресурси і працевлаштування». На сьогоднішній день майже половина робочого населення планети, а це близько 1,5 мільярди чоловік працює в водному секторі або ж в сферах, які так чи інакше пов'язані з водою. Якість води є одним з ключових факторів, які впливають на створення хороших робочих місць і дотримання основних трудових прав працюючих. Також не слід забувати про те, що абсолютно всі робочі місця так чи інакше залежать від наявності якісної питної води.

Таким чином, тема Всесвітнього Дня Води 2016 говорить нам про те, що достатня якість і кількість води може змінити якість життя працівників, і навіть трансформувати економіку і суспільство.

Детальніше про Всесвітній День Води можна дізнатися на http://www.un.org/ru/events/waterday/.

Коментарі

Дивись також
 
Популярні