Повторне використання стічних вод в Тайвані

8 вересня 2015 р.
 

В останні роки Тайвань, маленька острівна країна в Тихому океані, зіткнулася з проблемою погіршення якості водних ресурсів, що було обумовлено постійним неконтрольованим скиданням промислових і побутових стічних вод, а також сільськогосподарських стоків у природні водойми.

З метою вирішення проблеми нестачі води, в Тайвані був запущений багатомільйонний проект, результатом якого стане можливість повторного використання стічних вод в комерційних цілях.

Першим кроком на шляху до реалізації проекту стане будівництво The Fongshan Creek Wastewater Treatment Plant (WWTP), одного з шести заводів, спорудження яких заплановано на найближчий час.

За попередніми розрахунками WWTP перероблятиме більш ніж 70000 м3 / день води в 2018 році, з подальшим збільшенням потужності до 127 000 м3 / день до 2019 року.

Проект будівництва WWTP підтримується Агентством з будівництва та планування, Міністерством внутрішніх справ, Бюро промислового розвитку, Міністерством економіки та Агентством водних ресурсів.

Початок робіт з будівництва WWTP заплановано на наступний рік.

Раніше цього року був підписаний протокол про наміри щодо створення другого заводу з очищення стічних вод в Тайджун, який перероблятиме близько 200000 м3 води в день.

За даними урядових джерел в проект буде вкладено 131, 9 млн доларів.

Промислові стоки будуть надходити в Тайджун трубопроводом, загальною протяжністю 28 км.

За словами міністра внутрішніх справ, Чень Вей Дзена, на будівництво шести заводів з очищення стічних вод для повторного використання було виділено 465, 8 млн доларів.

Коментарі

Дивись також
 
Популярні