Система опріснення морської води від Aquatech

3 вересня 2015 р.
 

Американська фірма Aquatech отримала контракт на проектування системи опріснення морської води з багаторазовим ефектом дистиляції для Сохарского нафтопереробного заводу, який знаходитися в Омані.

Однією з основних проблем, з якими стикаються фахівці з водоочищення в даному регіоні є «червоний приплив», а саме цвітіння води, викликане розмноженням дінофітових водоростей, яке негативно впливає на роботу систем опріснення на заводі.

Згідно з контрактом, для усунення цієї проблеми буде спроектовано, збудовано та введено в експлуатацію три блоки опріснення води з багаторазовим ефектом дистиляції, три блоки електродеіонізації та дві системи дозування, оснащених функцією ремінералізації води.

Інноваційна система дозування буде використана для отримання технічної та питної води на об'єкті, а три блоки електродеіонізації забезпечать завод надчистою водою, вміст розчинених речовин в якій не буде перевищувати 0,1 мг / дм3.

Результатом роботи має стати безперебійне постачання нафтопереробного заводу чистою водою для котлів, а також технічної та питною водою.

Введення в експлуатацію нової системи очищення води планується на початок 2016 року.

Sandeep Rastogi, менеджер з продажу фірми Aquatech на Близькому Сході заявив: «Aquatech постійно прагне до впровадження інноваційних технологій в системи водоочищення, які поставляються клієнтам по всьому світу. Наша технологія опріснення морської води з багаторазовим ефектом дистиляції - наріжний камінь цього проекту. Вона була розроблена і вдосконалена за допомогою ретельних досліджень, а також завдяки знанням, які ми отримали в процесі експлуатації технології в різних країнах світу ».

За матеріалами сайту: http://www.water-technology.net/.

Коментарі

Дивись також
 
Популярні