General Electric представляє перший пересувний центр водопідготовки

14 липня 2015 р.
 

США на основі розробок General Electric запустили мобільний сервіс з надання оперативних послуг   очищення води за зниженими цінами в Едмонтоні (Канада).

Перший, в своєму роді, мобільний  сервіс буде обслуговувати західні частини Канади та північні частини території США.

Пересуваючись по країні, трейлер забезпечуватиме якісною очищеною водою місцеві фірми та організації, здійснюватиме планове чи аварійне технічне обслуговування.

Трейлер обладнано новітніми установками зворотного осмосу, ультрафільтрації та йонного обміну, також передбачене обладнання для деіонізації води, технічне оснащення трейлеру буде виконано відповідно до найновіших розробок General Electric.

У своїй роботі пересувний центр буде використовувати ресурси Всесвітньої мережі Інтернет, яка стане, свого роду, діагностичною платформою та буде контролювати роботу систем водопостачання.

Генеральний менеджер GE Power & Water – Юбір Сінг сказав: «Відкриття нового мобільного сервісу підкреслює прихильність General Electric до ринку Західної Канади та місцевих клієнтів».

«Можливість використання нашого обладнання та інших ресурсів знизить загальну вартість очищеної води та забезпечить місцевих жителів цим цінним ресурсом в рази швидше, в порівнянні з традиційними способами».

«Також ми раді представити нові розробки General Electric у сфері аналізу даних, надаючи клієнтам можливість на власному досвіді оцінити ефективність їх роботи».

За матеріалами: http://www.water-technology.net/.

Коментарі

Дивись також
 
Популярні