Азіатський Банк Розвитку запропонував Шрі-Ланці кредит в розмірі 453 мільйонів доларів

14 липня 2015 р.
 

Азіатський Банк Розвитку погодився надати Шрі-Ланці кредит у розмірі 453 млн доларів для покращення доступу до води в посушливих регіонах. Кредит буде використано країною для розбудови інфраструктури водопідготовки та водопостачання, а також перекачування надлишків води з басейну річки Махавелі в посушлиі зони для використання у сільському господарстві.

В засушливих регіонах Шрі-Ланки проживає до третини всього населення країни. Близько 70 % жителів сільських районів залежать від сільського господарства, яке найбільше страждає від проблеми дефіциту води.

Розбудова водної інфраструктури у Шрі-Ланці була розпочата ще в далекі 70-ті, проте швидко відійшла на другий план через брак ресурсів та постійні конфлікти.

Кредит буде використано для побудови більш ніж 260 км нових модернізованих каналів та водосховищ до 2024 року. Спеціаліст у галузі водних ресурсів Азіатського Банку розвитку Ленс Гор сказав: «Шрі-Ланка володіє значними запасами водних ресурсів, проте вони дуже нерівномірно розподілені по території країни».

«Ця допомога дозволить уряду завершити давно розпочату програму розбудови шляхів транспортування води від найбільшої річки країни до засушливих зон, що значно підвищить рівень продовольчої безпеки та знизить загальний рівень бідності в країні».

АБР буде здійснювати інвестиційну програму в три етапи, перший з яких планується розпочати в липні цього року, завершення програми планується на грудень 2024.

За матеріалами сайту: http://www.water-technology.net/.

Коментарі

Дивись також
 
Популярні