Академія
Міжнародна сертифікація фахівців WQA

Пріоритетний напрямок освітньої діяльності WaterNet - це програма міжнародної сертифікації фахівців з водопідготовки. Вперше ця програма була введена Міжнародною Асоціацією якості води

(Water Quality Association, WQA) в США, а в 2011 році WaterNet і WQA уклали угоду про партнерство, в рамках якої WaterNet отримав право міжнародної сертифікації фахівців, які розмовляють російською мовою.

Сьогодні сертифікат WQA впізнаваний і визнаний у багатьох країнах світу і підтверджує високу професійну кваліфікацію його власника.

Для спеціалістів сертифікат WQA - це підтвердження професійних знань, умінь і досвіду, а також гарантія переваги в пошуках роботи за спеціальністю, як в Україні, так і за кордоном.

Для компаній володіння сертифікатом WQA - це наочна демонстрація клієнтам компетентності та високого професійного рівня своїх фахівців і підтвердження слідування етичним принципам бізнесу, а також захист від проявів дилетантства нових співробітників.

Найкращим підтвердженням того, що програма сертифікації WQA стає все більш популярною, є результат партнерської діяльності з WaterNet - 28 спеціалістів з України та країн СНД успішно склали іспити і отримали сертифікати міжнародного зразку.

Умови отримання і дії міжнародного сертифікату CWS-1 (Certified WaterSpecialist, Сертифікований спеціаліст з водопідготовки)

1. Зв'язатися з WaterNet та оформити заявку на проходження сертифікації.
2. Оплатити комплект навчальних посібників (3 книги), реєстраційний збір за іспит та проходження тренувального тестування - 250 дол. США.
3. Зареєструватися на сертифікаційний іспит.
4. У призначений день з'явитися на сертифікаційний іспит і пройти он-лайн тестування.
5. За результатами іспиту буде направлено лист і сертифікат WQA.
6. Термін дії сертифікату - 3 роки. Передбачена ресертифікація.

 

Хочете стати сертифікованим фахівцем?